Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kevés lesz az olajradiátor,...

Kevés lesz az olajradiátor, ha mínuszok lesznek?

Figyelt kérdés
Egy kicsi, 1500 W-os olajradiátorral próbálok "befűteni" egy 20 m2-es lakást, nem sok sikerrel.:( 17-18 fok van amikor hazajövök, ezt estére "belehelem" 19-20-ra, de éjjel megint lejjebb megy a hőmérséklet. Lesz ez ennél rosszabb? Vegyek mellé egy ventilátoros hősugárzót is?

2022. nov. 23. 22:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ja, azt egy hónap alatt csinál akkor számlát, mint ide Lacháza.

Kérdező, nincs másik albérlet? Ez itt nagy zsákutcának látszik.

2022. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Már az olajradiátor + hősugárzó kombó is rendszeresen lecsapja a biztosítékot...

Sajnos egy darabig nem tudok másik albérletbe menni, mert per pill csak részmunkaidős állásom maradt így év végére.:(

Igen, ez pontosan egy zsákutca, én is így gondolom.

2022. dec. 21. 17:41
 23/27 anonim ***** válasza:

Bakker... nekem a műhelyt befűti egy 2000wattos ventillátoros kis hősugárzó... 16nm.

Nincs szigetelve, fakeretes 40 éves ablakokkal. 20 fok van bent ha kint 0.

Nem csak az a baj a lakásoddal hogy nincs szigetelve, szerintem komoly huzat is van.

2022. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Az ablakok (nálam legalábbis) műanyagok, nem huzatosak. A ház viszont egymagában áll a Dunaparton, nincs körülöttünk semmi.
2022. dec. 21. 20:20
 25/27 A kérdező kommentje:
Mint azóta kiderült, szigetelés az óne, a falak pedig 10 cm-esek...
2023. jan. 21. 14:43
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Na hát, hiába záródik jól az ablak attól még a ház olyan mint egy pallókból épült kerti bungaló. A falak is valószínű épp csak annyira vastagok, hogy ne fújja el a házat a szél.

Mondanám, hogy következő télen próbálj szőnyegeket tenni a falra mint az oroszok, de onnan inkább elköltözni kéne.

2023. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Most nekiálltak az épület felújítgatásának, talán nyárra kész is lesz... De azt én már nem nagyon szeretném itt megvárni. :(

Ja, a szomszédomnál vastagon áll a feketepenész mindenhol, erre azt mondták, hogy ezt a telet próbáljuk kihúzni valahogy...

2023. jan. 21. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!