Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel lakás? Radiátorok...

Panel lakás? Radiátorok egyedi mérővel felszerelve? Radiátor hőfokszabályzós! Hármason hideg van! Négyesen szintén! Teljes kinyitom ötös fokozat és langyos csak a radiátor.Eppen hogy langyos van bent.Hogy van ez? Fűtés csövek is alig langyos.

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány fok van bent?
2022. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én olyan panelban lakom amit nem fűtenek agyon, sokszor éppen csak langyos a radiátor. Igaz nincsenek is mérők meg régi radiátorok vannak fent, de néha zavar hogy nem tudok "bedurrantani" egy kicsivel több meleget.


Mondjuk így is 21-23 fok van szóval hideg éppen nincsen, de megszoktam hogy korábban albérletben konkrétan 24-25 alá nem ment a hőmérséklet letekert radiátorral sem.

2022. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány fok van bent. De ez így katasztrófa.Izzadni nem kell!
2022. dec. 1. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

az a fej termosztatikus fajta,azaz automata hőszabályzós.. 3-ason 21C foknál mindig lezár. Próbáld ki :

hagyd nyitva az ablakot 15 percre ..lehűl a szoba és a thermo fej is és fűteni fog 3-on is. Ez Így működik,ez normális.

2022. dec. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg letekerni az egész termofejet a radiátorról. Akkor nincs semmi visszafojtása. Egyébként a 21-23 fokot nem kell katasztrófának tekinteni a mai világban. A 24-25 fok feletti hőmérsékletnél Svájcban már bevinne a rendőrség.
2022. dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a csövek is éppen langyosak, erdeklődj a közös képviselődnél, hány fokos vizet küld a szolgáltató, hány fokot garantál a szolgáltató a lakasba.

Innen ezt nem lehet"javítani".

2022. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy melyik szinten vagy. Én ha megfogom a felmenő csöveket azok forróak, a lefelé érkező meg már inkább csak langyos.
2022. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!