Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb párátlanító...

Melyik a legjobb párátlanító készülék?

Figyelt kérdés
Nagyon párás a házunk, és már sajnos a penész is megjelent. Minden nap szellőztetve van, mégis…Tudnátok ajánlani valami jó párátlanítót?

2022. dec. 14. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elektromosat.

Nézd a víztartály méreteket, mennyire csendes, van e éjszakai üzemmód. Egyformán működnek.

2022. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lívia268 válasza:
100%

A legfontosabb, hogy hány m2 szeretnél párátlanítani. Én abba a hibába estem hogy a lakás 100 m2 így vettem egy ennek megfelelő nagyságú készüléket. De mint minden lakásban vannak elválasztó falak és a 100m2 nem egy nagy tér, így át kell tolni egyik helységből. kb 2 pontról elérem az egész házat.

Visszon elég nagy előnye, hogy nagy teljesítményű és mondjuk a 10 m2-es fürdőszobával fél óra alatt végez.


A készülékünk jelzi a páratartalmat és be lehet állítani mennyi ideig működjön és mikor kapcsoljon be. Visszont ez idő függő és nem páratartalom. Okostelefonnal irányítható, ezt a funkciót nem használjuk, lehet be lehet állítani.


[link]


én tőlük rendeltem. Extra gyorsak voltak.


Ne vegyél túl kis teljestményűt.

2022. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ár érték arányban szerintem az Aldis az egyik legjobb. Nekünk van midea is, Aldi több is.


Kb kétszer annyi vizet szed össze a Midea, na de az ára majdnem háromszoros volt. Szóval ugyanannyi víz kiszűrés mellett árban jobban jársz két aldissal,

ráadásul azt a lakásban két különböző helyre teheted.


Az aldis nagyjából napi 5-6 litert, a midea 11-et gyűjtött nálunk. Összesen több száz litert gyűjtött már mindegyik az elmúlt hetekben.

2023. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!