Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fal sarkából mi a legjobb...

Fal sarkából mi a legjobb módja a penész eltávolításának?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Savo penész elleni szer, fűtés, szellőztetés és páragyűjtő.
2023. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
A szavónál sokkal olcsóbb a hypo, vagy fehérítő.
2023. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fürdőszoba sarka penészesedett. Lefertőtlenítettem és ragasztottam a két falra és a plafonra is háromszög alakban polisztirol mennyezeti burkoló lapot. Azóta nincs penész.
2023. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb szer rá valóban a hipó. A szavó hatóanyaga ugyanis nátrium-hipoklorit. Egyébként miután lekezelted a penészes felületet még foglalkozni kell a kiváltó okkal hogy ne alakuljon ki újból, például magas belső páratartalom, hőhíd kevés szellőztetés, stb. Első körben szerintem mérd meg a szoba páratartalmát.
2023. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as, mögénéztél a polisztirolnak azóta? Nem penészedik alatta?



Mindenképp az okot kell megszüntetni és akkor a következmény is megszűnik. Nekünk 1 éve levitte a kupázst a szél a tetőről. Eddig nem foglalkoztunk vele, mert ugyis lecseréljük az egészet, címszóval... Hát, elhúztuk az ágyat a sarokból, már majdnem mászott a penész. 😱 Most szavóval fújom 2 hetente és mindig vissza jön. MInél előbb lecseréljük a tetőt, aztan vakolat le, újra vakolas, festés, és reménykedünk, hogy jövőre már nem jön vissza.

2023. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
6 éve ragasztottam fel. Sehol egy pötty penész.
2023. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
48%

Egy gyenge kis fűtőszál a sarokban végig amíg a hőhíd nem lesz orvosolva. Nem kell szanunát csinálni oda, csak ne legyen túl hideg.


Vagy esetleg egy kicsi ventilátorral meg fújatni folyamatosan hogy friss legyen a levegő.


Mindkettő olcsón kiépíthető (párezer forint) és havi párszáz forintból üzemeltethető.

2023. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.


Alatta kellene megnézni!

2023. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tm


Mi az a kupázs?

2023. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!