Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elköltöznél Budakeszire...

Elköltöznél Budakeszire Budapestről vagy a környékéről?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?
2010. okt. 5. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én el. Utálom azt a sok nagyképű beképzelt bunkó embert, aik azt hiszik, csak mert pestiek, ők a világ közepe.
2010. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak azért, mert Budakeszitől egy köpésre lakunk. Plusz 10 perc már nem számít munkába járásnál.
2010. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán. Nagyon szép környék. Jó lenne menni a füstből.

Persze, csak akkor mennék, ha családi ház lenne ott, emeletesbe semmiképp.

Azért nem, mert itt jó (jobb) a közlekedés. (nekem metro, egy pillanat és hipp-hopp, ott vagyok, ahol akarok)

2010. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én Solymáron lakok és imádom!!!nekem ez a pest széli városkák egyik legszebbje.De Budakeszi is szép,bár azt nem ismerem annyira.
2010. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a közlekedés. Én most metró mellett lakom, ugyanazon a vonalon van a munkahelyem is, így negyedóra alatt benn vagyok, ez nagyon jó!

Gondolkozom, hogy kiköltözöm a városból, de csakis olyan helyre, ahol pár perc alatt elérhető a vasút!

2010. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

semmiképp!

pont az agglomerációban lakók miatt van reggelente dugó a városban.

valamint elég ambivalens dolog is, hiszen a legtöbb ott lakó pestre jár be dolgozni, tehát önámítás azt mondani, hogy ott végre nincs büdös és füst, hiszen napi legalább 8 órában ugyanúgy szívod...


se nem vidék, se nem város. aki igazán vidéken akar élni, az mondjuk elköltözik a Dunántúlra, vagy az Őrségbe, csak ugye ott már nem olyan fenékig tejfel az élet, mivel nincs annyi munkalehetőség. ott vagy az van, hogy gazdálkodsz (állattartás, növénytermesztés) vagy megdöglesz éhen (már bocs a kifejezésért).

egyébként én nagyon tisztelem az olyan vidéki embert, akinek nem büdös a munka, és kapál, gyomlál, répát, paprikát szed, permetezi a szőlőt, eteti, ganézza az állatokat.

ugyanúgy nem nézem le az irodai munkásokat sem, csak ne sznoboskodjanak, hogy milyen jó, Solymáron, Gödöllőn, Dunakeszin lakni, miközben a fél életüket ugyanúgy pesten élik...


engem minden ide köt a fővároshoz, szeretek itt élni, nem siránkozok, h milyen xar a panel, és mennyire elegem van a szmogból.

ha elegem van, akkor felülök a vonatra, és megyek vidékre kirándulni, városnézni.

2010. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem nézem le az irodai munkásokat sem, csak ne sznoboskodjanak, hogy milyen jó, Solymáron, Gödöllőn, Dunakeszin lakni, miközben a fél életüket ugyanúgy pesten élik..."

fantasztikus eszmefuttatás......

2010. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyet kell értenem az utolsó hozzászólóval. Nagyon komoly eszmefuttatást villantott az előző ürge.

Bemész egy panelba és az ugyanolyan szint, mint Budakeszin egy kertes ház. Én gratulálok neked...

Gondolom jössz, majd azzal, hogy romos a kertes ház :DDD



Témához visszatérve, jó hely Budakeszi csak délután elég nagy dugó alakul ki. Közlekedés busszal annyira nem rossz, Budaörs és Moszkva tér elég hamar elérhető.

Panoráma elég sok helyről van, környéken most már elég sok bolt van. Egyedül engem a bedugult út az ami eltántorít. Megbénítja sajnos a közlekedést.

Diósd még talán szóba jöhetne, új s régi részén is kifoghatóak kedvezőbb árú telkek s házak akár. Utóbbi időben a használt házak ára is egész nagyot zuhant.

Bár most is az ilyen 150m2-esre baromi nagy kereslet van.

2014. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!