Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik város fejlettebb...

Melyik város fejlettebb gazdaságilag, Győr vagy Székesfehérvár?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm székesfehérvári és szerinte fejlettebb Székesfehérvár Győrnél. Természetesen most ez nem egy versengés, hogy "na akkor melyikünk városa fejlettebb". Szimplán csak kíváncsiak vagyunk, hogy egy két ember erről mit gondol, esetleg rendelkezik-e tapasztalattal! :)

2023. márc. 21. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Győr
Székesfehérvár
15 szavazat
 1/8 anonim válasza:
36%
Igen
2023. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Győr egyértelműen jobb. Székesfehérvár nagyon el lett rontva azzal a sok rohadt gyárral, amit odaépítenek a budai út mellé, lefosva a túloldalon lakókat.
2023. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
A polgármester/vezetés ótvar mindkét helyen
2023. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Most néztem google mapsen, alba aréna épül oda. Hogy rohadnának meg. 2 éve az a teljes földterület még üres volt. Most több tíz gyár, és sportcentrum létesült ott. Beszarás.
2023. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy kettő hozzászóló nem értette a kérdésem vagy csak nem értem miért írt troll, nem ide illő kommentet. Mégegyszer felteszem a kérdést, melyik fejlettebb?

Nem vagyok kíváncsi a városvezetésre, mert az egy jóval tágabb téma a gazdaságnál, nem vagyok kíváncsi az ilyen troll kommentekre sem.


Arra vagyok kíváncsi hogy összevetve, összegezve melyik rendelkezik nagyobb gazdasági tevékenységgel, szektorral, komolyabb és több gyárral, melyik bonyolít le nagyobb kereskedelmet, exportot-importot stb. Nem vagyok kíváncsi másra.


Én győri vagyok, ő fehérvári, viszont ő nemsokat tud a gazdasági tevékenységeiről, éppen ezért kérdezek olyan embereket, akik egy kicsit is értenek hozzá és lehetőleg fehérváriak.


A további válaszokat előre is köszönöm és remélem értelmes út felé is terelődhet ez a kérdés a válaszokat illetően!

2023. márc. 21. 15:36
 6/8 anonim válasza:
8%
Nem
2023. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

"Nem vagyok kíváncsi a városvezetésre"


Pedig pont Győr egyre szarabb az új polgármester miatt. Bár ezt győriként gondolom te is észrevetted hogy minden megy tönkre itt.

2023. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es.


Mióta egyetemre járok sajnos rendkívül ritkán vagyok Győrben, mikor a legutóbb voltam kinézetre minden rendben volt mikor egyik ismerősömmel sétágattunk a belvárosban.


Mire gondolsz az alatt, hogy egyre rosszabb ott minden?

2023. márc. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!