Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kényszerkijel...

Mi a különbség a kényszerkijelentés és a kijelentés között(lakcím fiktiválás)? Mi a menete pontosan?Nálam melyik lenne jó?

Figyelt kérdés

A lakást amit vettem még 2018-ban nem jelentkeztek ki. Ezt onnan tudom hogy a nagyon sok levél jön még ide a mai napig is,ami már nagyon zavaró.


Ezt szeretném megoldani.


Kényszerkijelentés ajánlott vagy lakcím fiktiválás?Vagy mindkettő?



2023. márc. 22. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem tudhatod, hogy tényleg van-e ott lakcímük.


2. A kettő ugyanaz.

2023. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanaz a kettő.

És nem oldja meg a levél kérdést, a legtöbb ember költözés után simán csak elfelejti átírni mindenhol a levelezési címét és sajnos nem tudsz vele mit tenni. A küldő nem a BM lakcímnyilvántartót használja, hanem a saját CRM rendszerét.

Én napi szinten kapok leveleket kb. 8 számomra ismeretlen névre, de senki nincs bejelentve a címre...

A postán bejelentheted, hogy a címzett elköltözött, de nagy hatása annak se lesz.

2023. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Postan ha bejelented akkor lesz hatasa. Nalunk is ez volt. Azota nem.jon ide az elozo lako elotti lako levelei.
2023. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ügyvédet kellett gogadnom, mire kijelentette az önkormányzat.
2023. máj. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!