Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jól bevált páratlanító készülék?

Jól bevált páratlanító készülék?

Figyelt kérdés

Volt már itt az oldalon hasonló kérdés, de az ott említett készülékeket már nem forgalmazzák.


A hálószobában a páratartalom 70% és afölötti! Területe 12 négyzetméter. Kb 60%os páratartalomra szeretnénk lehúzni.


2023. márc. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes előbb kideríteni, hogy miből keletkezik ekkora pára. Egy időben én is be voltam fosva, hogy minden nap átlag 80% páratartalom volt a lakásban, aztán kb egy fél hónap után megszűnt, szóval betudtuk annak, hogy frissen festett volt a fal, és nagyon lassan szellőzött ki.

Egyébként én akkor ezt nézegettem:

[link]

[link]

2023. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk (és sok ismerősünknek) az aldis easy home vált be
2023. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Midea az jó gép, megerősítem.
2023. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Első válaszadó: Nemrég költöztünk albérletbe, a fal is penészedik. Tégla építésű a ház, a nyilászáró műanyag. A külső vakolat helyenként hiányos.

2023. márc. 23. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat az Aldis easy home készülékre. Télen a mosókonyhában használom, mert nem tudok szellőztetni annyit odalent, hogy a ruhaszárítás közben képződő összes párát kieresszem. Minden évben vagy kétszer kapható az Aldiban. Egy éjszaka alatt 6-8 liternyi vizet összegyűjt, mire a ruhák megszáradnak. 50% körül szeretem tartani a páratartalmat.
2023. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!