Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is csinál olyat hogy...

Más is csinál olyat hogy nyilvános kukába dobja az otthoni szemetet (tesco, buszmegálló) ha megtelik a kukátok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én visszaviszem a kiürült csomagolóanyagot a Penny-nél levő szemétgyűjtőbe.
2023. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem… azért ne legyen mar annyi szemét hogy nem elég egy kuka.

Mikor 5 en laktunk otthon is elég volt… nagyritkán előfordult, hogy elfelejtettük kirakni, de akkor is inkább a szomszéd kuka jött elő.

2023. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy.

Ez undorító sóher hozzáállás.


Habár a mi utcánkban is volt egy férfi, aki a saját szemetét másokhoz dobta. Volt, hogy egy utcával arrébb a társasházak kukáiba (azóta már lelakatolva vannak azok is), egyszer meg építési hulladéknak konténert rendeltünk, abban találtunk egy zacskónyi háztartási hulladékot - szinte biztos, hogy tőle.

Amúgy egy jólszituált, diplomás család voltak, horror pénzért újították fel a házukat, mikor beköltöztek. Szerencsére már nem laknak itt.

2023. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
Nem. Sose telik meg.
2023. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet, vén zsidó tele van pénzzel, a 300 m2 budai házából a szomszédok kukáiba hordja a szemetet éjszakánként, többször rajtakaptuk, neki nincs is kukája.
2023. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk 3 évig rakta a kukánkba egy fiatal csaj a szemetjét. Többször próbáltam lekamerázni, mindig éjjel 2 és 3 között jött, nem bírtam addig fent lenni. Egyszer véletlenül sikerült rászólnom. CSodálkozott, hogy mi a bajom, mekkora szemét vagyok! A bajom az volt, hogy a kukám fedele 90 fokban az égnek áll a csomagjától, mert nélküle is tele volt. Vártam, hogy mikor jön a pótdíjas csekk. Amíg le tudja csukni, addig nem zavart volna, hogy ki mit rak bele. Fogta, és áttette 5 méterrel arrébb a szomszéd kukájába duzzogva. Abban volt még hely és lecsukódott. 5 lépést kellett csak elvinnie. Azóta oda hordja. Nem tudom, minek ennyi gyereket szülni, ha nem adnak át nekik semmit a szülők. Így is sokan feleslegesek itt.
2023. ápr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A témához a véleményed rendben.


A végéhez megkérdezném, hogy mi van, ha mások szerint te vagy a fölösleges többlet?! Vagyis mire ez a náci szöveg?

2023. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!