Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban ha a beltéri...

Társasházban ha a beltéri kéménycső nincs lezárva, mivel tömítsem el, hogy nehogy szénmonoxid jöjjön be?

Figyelt kérdés

A képviselő meg más is azt mondta, ha vki fűt, vagy vmi, bejöhet így hozzám a szénmonoxid.

Amíg nem csinálja meg senki, mivel tömítsem?

Hasonló ehhez, ami itt a bojler felett van

[link]


(A gázbojlerem lett elektromosra cserélve és most ott a nyílás egy nagy lyuk.)



2023. ápr. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kéménylyuk takaró. Ez a becsületes neve az eszköznek amit az ilyenek betömésére használnak. Pár ezer ft.
2023. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De csak munkaidőben kapható persze amikor mit ad isten, dolgozom.

(Javasolták már az alufoliát. Most ez van.)

2023. ápr. 12. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom meddig dolgozol, de a legtöbb vasbolt/barkácsáruház nem zár be 4-kor.
2023. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leragasztod kartonpapírral és sziló -val,esetleg probálsz egy nagy méretü konzervdobozt be ileszteni .
2023. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ideiglenesen gyakorlatilag bármivel elzárhatod, akár szorosan összegyűrt reklámszatyrokkal is, hungarocellből is faraghatsz egy stoplit. Én mondjuk véglegesen lezártam az-az tégladarabok, glettanyag és festés. Festés előtt fél évig egy tejfölös vödörke volt beletuszkolva amit egy fali óra takart:D
2023. ápr. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!