Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen füldugó képes HATÁSOSAN...

Milyen füldugó képes HATÁSOSAN teljesen kiszűrni, nullára redukálni a szomszéd órákon át tartó, monoton, dünnyögő beszéd-kényszerét? (Panelszintű falak... Halleluja...)

Figyelt kérdés

Eddig a narancssárga 3M nem bizonyult semmire sem jónak.


Nemhogy a (falak által nyilván valamelyest tompított, mégis tökéletesen hallható) beszédhangok kiszűréséhez megfelelőnek.


Ez a szivacsos sárgaság SEMMIT nem tud megszüntetni, ahogy azt elvárnánk, egyetlen típusú zajt sem. Még csökkenteni sem csökkent sokat.


.

.

.


Ha éppen rájön a nyenyenye, órákon át kell ez a tompított, dünnyögésnek tűnő ("jajj de fontos lehet...") beszédet elviselnem. Fergeteges...


>>>> Olvasni viszont jó lenne, nagyon szeretnék csendben már, mivel a környék teljesen hulla csendes - de ez valami borzasztó! <<<<


(Nem tudunk - még - költözni.)


Egy pofázást (más baj hála Istennek nincs) nullára csökkentő füldugót, ha ajánlanátok, akkor a mennyben érezném (végre már...) magam!


Elképesztően hálás lennék egy hatásos füldugónak!



2023. ápr. 25. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha a szomszéd "dünnyög", azt nem lehet hallani a szomszédban, ha hallod, akkor az ennél jóval hangosabb.

Másrészt vegyél egy rendes fejhallgatót (on ear), az kiszür minden hangot.

2023. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyszer javasoltak egy viaszosat, mely - az egyén állítása szerint - számára rendkívüli hatású volt, de nálam az sem működött.


Lenne ezeknek a viaszosaknak esetlegesen valami speciális hallójáratba betömködési technikájuk, amiről én nem tudok, hogy VALÓBAN(!) hatásosan redukálják az órákon át károsító dünnyögést?

2023. ápr. 25. 22:50
 3/14 A kérdező kommentje:

"Másrészt vegyél egy rendes fejhallgatót (on ear), az kiszűr minden hangot."


Ez valóban működik?


Ha igen - virtuálisan meg fogom érte csókolni kezed, lábad - kerül, amibe kerül, megveszem! Tipped van esetleg melyiket érdemes megvásárolni?

2023. ápr. 25. 22:52
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Utálatos egy szomszéd lehetsz!

De majd visszasírod a halk dünnyögést, ha jön helyette egy 8 gyerekes kisebbségi család.

2023. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nem létezik olyan hallásvédő ami nullára redukálja a zajokat. Az a baj,hogyha a füledet teljesen le is szigetelnéd,attól még a tested is átveszi a rezgéseket, ami ugyanúgy közvetítődik a dobhártyád felé. Tehát minimális hang mindig lesz.
2023. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy tv-t hallasz. Alattunk egy tv mániás család van, azoknál dünnyög időnként szinte reggelig (bár elképzelni sem tudom, mit nézhetnek, ahol csak beszélgetés van órákon át).
2023. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Fejhallgató+hangos metál, jobbat még nem találtam.
2023. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kezdő kommented hosszát vesszük alapul, valamint a kettes és hármas komentedet, ami szinte egyben van, akkor nem is tudom, kinek van szómenése... Tényleg nem azért mondom, de te szoktál vajon önkritikát is gyakorolni? Nem lehet, hogy terád van berágva és azért dünnyög?
2023. ápr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Úgy elképzelhető, hogy hallod, ha a közös falon van olyan kötődoboz vagy dugalj, aminek a doboza közös a szomszéddal, ilyen előfordul, attól függ mikori panel, csináltak ilyet is. Na azon simán áthallatszik a beszéd de még akár a szagok is képesek átszivárogni.
2023. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Négyeskéről kilométerekre lerí, hogy csak kötekedni jár fel ide.


Engem zavarnak! Mégis ezek után még ő kívánna (már ha legalább menne neki) alaptalanul nekem esni.


Nesze neked segítség-kérő weboldal... 😂


Hozzászólni, hogy javasoljon valami valóban használhatót a pofázás-kényszeres szomszéd borzasztóan zavaró dünnyögésének megszüntetésére, teljességgel képtelen.


De arra BEZZEG VAN energiája, hogy indokolatlanul beszóljon.


Irritáló egy alak lehetsz!

2023. ápr. 26. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!