Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy panella...

Mit lehet csinálni egy panellakásban? Kertes házban mindig van mit csinálni!

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem sokat. Falusi gyerek vagyok, mosz is ott lakom, de laktam 10 éves társasházban. Amit lehet csinálni az általában nem a lakásban van. Futás, sétálás, kerékpározás, vagy más sport. Ivászat, focimeccse, verekedés, kinek kinek habitusa szerint :D

De tényleg, olyan kicsi helyen nagyon nem jó olyan embernek aki 2-3000 négyzetméteres udvaron nőtt fel.

Takarítás, főzés, internet, játékok, bélyeggyűjtés ...

Talán az akvarisztika ami még művelhető valamennyire.

2023. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még van mit,most rendezzük be.Oda csak akkor költözünk,ha kertes házban nem tudjuk a teendőket ellátni.Eladtuk a hétvégi telket,befektetésként vettük.
2023. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Olvasni és játszani, gyűjteményt rendszerezni, szabni-varrni, hangszeren játszani, tanulni énekelni, verseket, elóadni, színjátszani, házibulikat tartani, sütni-főzni, Youtube-videókat csinálni, lakberendezni, festeni, szobrászkodni, művészkedni, felújítani, barkácsolni, takarítani. Dolgozni.

De többnyire ki lehet menni színházba, iskolába, könyvtárba, múzeumba, ligetbe, cirkuszba, állatkertbe, játszótérre, vásárokba, fitneszbe, kórusba, sportedzésekre, tánciskolákba, magánórákra, nyelviskolába, programokra, boltokba, mindent lehet. Kertészkedni is lehet, erkélyen, folyosón, közösségi kertekben.

2023. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Meg TV-zni, rádiózni, zenét hallgatni, tornázni, táncolni, internetezni, reggelizni, ebédelni, vacsorázni, fürdeni, nézelődni.
2023. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Háziállattal játszani is.

Szomszédolni is lehet, van, ahol összejárnak a gyerekek például.

2023. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én gondolkozok az erkélyen mi olyat lehetne csinálni mint pl. egy kertben! Van nekem kint szék meg asztal,de valahogy hiányzik a kert :(
2023. jún. 3. 22:20
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat, amit egy kertben lehet.
2023. jún. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
szaporodni
2023. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

1 éve élünk családi házban, már én sem tudom mi a fenét csináltunk a lakásunkban.

Az erkélyen egyébként volt egy-egy tő paprikánk, paradicsomunk, balkonnövények, fűszernövények, azokkal azért elbíbelődtem néha, de nyilván az udvart/kertet nem helyettesíti. Sokkal többet mentünk mindenfelé, mert "bezárva" éreztük magunkat. Ennek megvoltak az előnyei is azért, de szubjektív kinek melyik élet tetszik jobban.

2023. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok nyugdíjas, szóval nincs időm és kedvem kertészkedni. Ugyanazokat a dolgokat csinálom lakáson belül, amit a házon belül is csinálnék. Plusz élem az életem a lakáson/házon/kerten kívül.
2023. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!