Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most voltam a teszkóban....

Most voltam a teszkóban. Megvettétek már a karácsonyfát? Mindjárt itt az ünnep. Olyan karácsonyi hangulatom lett tőle, nektek nem?

Figyelt kérdés
Nem szánalmas, hogy már októberben kint van a boldog karácsonyt felirat az üzletekben? Ez egy nagyon nagy üzleti fogás. Nektek mi a véleményetek erről?
2010. okt. 17. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy vegyél,vegyél,vegyél mindent amit látsz!Én idén még fát sem sem fogok venni,mert nem elég,hogy iszonyat drága,de 2 nap múlva már tű sincs rajta.
2010. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is gáz, h már most ezzel vannak elfoglalva, meg csokitélapó, müfenyö miegymás... jobb lenne, ha az adventtal kezdödne a készülödés.
2010. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

vásárolj, vásárolj, vásárolj. ennek ennyi az üzenete. minél előbb van karácsonyi hangulatod annál előbb és annál többet vásárolsz.

hát én nem fogok. mű karácsonyfánk van, szerintem tökéletes. egyrészt egyszer megvettem 5000Ft-ért, nem kell minden évben többet és többet kiadni a dráguló igazi fára. nem potyog, nem kell faragni(ami a 10.emelti panelben amúgyis móka lenne). megvannak a díszek. ajándékozás évek óta nincs, csak a páromnak egy kis apróság.

főzés van, családi összejövetel van, ennyi éppen elég.

2010. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Már nyakunkon a karácsony és még nem vettél semmit? A pénzed még megvan? Normális vagy? Már OKTÓBER van! Vegyél már valamit! Most fogod magad, bemész a Tescoba és megveszed a karácsonyfát. Költsél már pénzt! Vegyél! De legalább ne tartósat. Karácsonyig még van időd kicserélni. Költsed a pénzed!!! ÉLJEN A PIACGAZDASÁÁÁÁÁG!!!!!!
2010. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint mikor június 30. án már ki van írva nagybetűkkel, hogy iskolakezdés.. :DD Amúgy utálom a karácsonyt már, jó nagy biznisz már csak az egész..
2010. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez ugyanaz mint az Erste reklámban amikor a pasi nyer 10 millát és megkérdezik tőle, hogy mire költi, ő azt válaszolja, hogy semmire. erre a pasi: NEM KÖLTI EL?????
2010. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még december elején sem kezdek el vásárolni.Legalábbis nem karácsonyra.Mindkét gyerekem decemberi, előbb a szülinapokat "kell"letudni.

Egyébként nem az a lényeg, hogy jó sok drága ajándékot vegyél mindenkinek, hanem akit meg akarsz ajándékozni, annak szeretetből, add amit adsz.(mégha az csak egy bonbon is, de olyan legyen amit a legjobban szeret az illető)ha nincs mögötte tartalom, mit ér az egész?

SEMMIT SEM!!!!!

Én már régóta kiálltam az efféle költsünk minnél több pénzt el sorból.Nincs is miből.

Veszünk egy kis fát, (nem is férne el nagy)sütünk sok sok finom sütit a gyerekekkel.Mézeskalácsot úgy, hogy azt adjuk ajándékba is pl nagyiknak.

A főzés sem nagy dolog, amit mindenki szeret az főzöm.

Együtt legyünk ez a lényeg.Ne legyen senki beteg, és "ennyi" az ünnep.

2010. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
együnk= legyünk Bocs :)
2010. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az utóbbi években nekem már semmi karácsonyi hangulatom nincs. még dec 24én sem.

nem tudom, hogy ebben a boltok hibásak-e vagy, én, de szánalmasnak tartom, hogy okt közepén tele van csokimikivel a lidl.


persze, hogy az ember már 2 hónappal karácsony előtt elkezdje a nagy bevásárlást, és mivel addig legalább 2x kap fizut, így többet tud költeni...

2010. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen és sajnos a befolyásolható emberek,azok már nagyban szórják a pénzt.

A karácsonyi hangulat nem zavar,szeretem,de vásárolgatni nem kezdek el.

Utolsó héten szoktam az ajándékokat is.

2010. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!