Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözés után kinek mennyi...

Költözés után kinek mennyi időbe telt megszokni az új lakást?

Figyelt kérdés

Volt olyan, aki sokáig nem érezte otthonosan magát az új helyen? Mennyi idő után került minden holmi a helyére?Most elsősorban albérletre gondolok...

Köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem először albérlet volt, utána megvettük a lakást, de nekem jó 1 év volt, mire úgy éreztem, hogy igazán haza jövök.
2010. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk lakástól függ. Ahonnan most elköltöztünk, ott 1 évig laktunk, és nem sikerült megszeretni. Ahol most lakunk, azt 2 hét alatt már sajátunknak éreztük, pedig ugyanúgy béreljük, mint az előzőt.
2010. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a lakást, ahol most élek, 4 évvel azelőtt kaptam, hogy beköltöztem.

ki volt adva, mert gyűjtöttük a pénzt a felújításra.


az alatt a 4 év alatt, rengeteget álmodtam róla, hogy milyen lesz majd itt élni, gondolatban már 100x berendeztem :D


szóval nagyon könnyű volt megszokni, azelőtt a külvárosban éltem, suttyó szomszédok közt, órákat utaztam a munkahelyemre, a suliba, a baráti találkozókra. mindenki cikizett, hogy a világ végén lakom.


most meg mindenki csak ámul, h milyen jó kéglim van :D

2010. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen. Több helyen laktam albérletben. Amit én választottam, azt könnyű volt megszeretni. Hiszen pont azért választottam azt, mert tetszett, el tudtam képzelni, hogy ott lakom. De éltem egy évet a párom albérletében, azt soha nem tudtam megszeretni.
2010. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az albérletet soha nem éreztem "otthonomnak". Nem tudom miért.. Próbáltam csinosítgatni, meg ilyenek, de soha nem volt az az "Otthon édes otthon" érzés bennem.


Mikor felépítettük a házunkat, azt az első perctől kezdve teljes értékű otthonomnak tartottam.. :) Sőt, már akkor is, mikor még csak az alapja volt meg :)

Biztos az is sokat közrejátszott, hogy mi építettük, güriztünk, idegeskedtünk, sírtunk, nevettünk érte.. mire végre 100%-osan alakot öltött a mi kis házunk.

2011. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!