Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok megbízható és...

Hol találok megbízható és árban korrekt generál kivitelezőt építkezéshez?

Figyelt kérdés
Építkezünk tavasszal, amihez generál kivitelezőt keresünk. Elég korlátozott a keret. Tippeket szeretnék kérni, akikkel volt már dolgotok, megbízhatóak, javasoljátok, stb.
2008. jan. 8. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy mennyire ragaszkodsz a hagyományos téglaházhoz. Szerintem eljárt fölötte az idő. A könnyűszerkezetes házak tartóssága, gazdaságossága és ára sokkal jobb. Nem beszélve arról, hogy gyorsabb, tisztább (nincs szeméthalom), precízebb (a derékszög az tényleg derékszög, a 3méter az nem kettőkilencven és háromtíz közötti). És a leglényegesebb: szégyellje el magát az összes olyan építész kivitelező, aki alkoholistákkal dolgoztat és minden folyamat végén "háát eeecsúsztunk főnök" egyre több pénzt kér. Az ilyen kóklerektől mentsen meg az Isten, aki kalkulálni is képtelen. Én is sok céget megnéztem, nekem a www.dreamhomes.hu cég nagyon korrektnek tűnik. Sok sikert és mielőbbi házavatót! :-)
2008. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én építőipari vállalkozó vagyok már egy pár éve, de hálistennek nemdolgoztam alkoholista szakemberekkel.

Az hogy a könnyűszerkezetes ház olcsobb mint a tégla

mint kivitelező mondom nemigaz, a tégla mindig olcsobb lesz mint a fa. A könnyűszerkezetes ház gyorsabban van kész, de hosszútávra én is ezt ajánlanám. Egyébbként ha szakemberrel dolgoztat nem kontárral téglafalnál a derékszög az derékszög és a háromméteres fal az háromméteres. dalana.tvn.hu egy kis referencia ügyvédek orvosok házai.

2009. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Benci2014 válasza:
Nekem nagyon jó tapasztalatom volt a balaton1com -al ezért gondoltam leirom, hogy mind időben mind pedig árban messze ők voltak a legjobbak. Remélem tudtam segiteni.
2017. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!