Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a krémszín...

Kriszti83 kérdése:

Hogyan tüntessem el a krémszínű műbőr ülőgarnitúráról a tintafoltot? Amiket próbáltam: tej, citrom, arckrém, Domestos, ecet. Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak olvastam, nem probaltam meg ki. Allitolag hajlakkal fujd be, es dorzsold le.
2010. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ink Remover


Vízalapú tisztítószer bőr vagy műbőr tárgyakhoz (ne használja anilin, zergebőr vagy nubuk felületen).

Az Ink Remover speciálisan a friss tinta- és rúzsfoltok eltávolítására szolgál bőr és műbőr felületekről. Ha a folt keletkezése óta hosszabb idő telik el, a folt eltávolítása nehezebb.

Előzetes próba: A szer használata előtti próbához nedvesítsen be sima vízzel egy puha, fehér kendőt, Dörzsölje gyengéden a bőrt egy nem látható helyen és ellenőrizze, hogy a kendő elszíneződik-e. Ha a bőr színe lejön, akkor ne használja az Ink Removert, hanem forduljon szakemberhez. Egy nem látható helyre vigyen fel kis mennyiségű tisztítószert, majd tisztítsa meg egy kendővel. Ha a kendő elszíneződik, vagy a művelet eredménye nem kielégítő, ne használja a szert.

Használat: Dörzsölje a szert közvetlenül a foltra, majd várjon 30 másodpercig, hogy a tinta oldódjon. Amikor a tinta oldódni kezd, távolítsa el egy puha, nem dörzshatású kendővel az Ink Removert és a tintát. Makacs foltok esetében szükség lehet a művelet megismétlésére.

Sose dörzsölje a kendővel túl erőteljesen a bőrt, mert az színét vesztheti. Ha a tinta nem jön ki, ne használja többször a szert, hanem forduljon szakemberhez.

A tintafolt eltávolítása után tisztítsa meg a szennyeződésektől a bőrt Leather Cleaner-rel, majd végezze el kezelését a Leather Protector-ral.

Figyelem! Ne nyelje le a szert! Tartsa gyermekektől távol. Szembe, bőrre ne kerüljön. Ha a szer a szemébe került, bőr vízzel öblítse le. Használata után mosson kezet.

2010. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A hajlakk sajnos nem vált be, kipróbálom a tisztítószert is.
2010. nov. 8. 08:51
 4/6 anonim válasza:
Szia bevált valamilyen módszer? Mert most én is hasonlóan jártam. A sírás kerülget. Benned bízom hátha neked valami segített.
2010. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( az Ink Remover-t végülis nem próbáltam, mert már nem friss a rajz. A Domestos halványított rajta és úgy látom, mintha kopna a tinta, talán idővel teljesen eltünik.
2010. nov. 26. 08:15
 6/6 anonim válasza:

Én a Stoffinet szert ajálanám bézs műbőr mindenféle foltjának tisztításához. Többfelé ajánlottam már és mindenhol jól bevált.

[link]


Boltban kerestem, de nem találtam nagyáruházban se sajnos... Futárral hozzák ki. Magdi

2012. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!