Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerkezethibás franciágyat...

Szerkezethibás franciágyat vettem a gyártó elvitte hogy megjavitja de már lassan egy hónapja kérhetem ezek után a cserét?

Figyelt kérdés
mikor megvettük az ágyat már akor gyanus volt ez abban nyilvánul meg hogy mikor lezárom a hátuja nem zárodik le kellet nyomni szoltunk a boltba kijöttek megnézni és elküldték a gyártóhoz már lassan egy hónapja az ő csre ágyukon fekszem egy telefont sem hajlandóak elengedni hogy mi újság az ággyal azt tudni kell hogy egy hónapot sem használtuk és kimondták hogy szerkezet hibás ami ugye nem a mi hibánkból adódott már hibásan jött ki a gyárból szerintetek kérhetem ilyen esetben a cserét?vagy hova fordulhatok?
2010. nov. 5. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérheted, de akkor az eddigi összes költségüket neked kell kifizetned. Szállítás, javítás, eddigi anyagbeszerzés...

Kapásból a cserét kellett volna kérni, főleg, hogy gondolom ez már szállítás után kiderült.

2010. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!