Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pislog a lámpa. Valaki segítene?

Pislog a lámpa. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

A szobámban állandóan pislog a lámpa, és sokszor sistergő hangot is adnak a vezetékek. Egyszer apu már megcsináltatta az egyik konnektort, mert valahol ott volt a hiba ha minden igaz.(Nem értek hozzá) Most megint ezt csinálja... :( Arra most nincs pénzünk, hogy megcsináltassuk.

Szerintetek okozhat zárlatot? Egy 30 éves tízemeletesben lakunk, úgyhogy már nagyon öregek a vezetékek.

Valakinek van valami ötlete? Nem szeretnénk paneltüzet okozni...


2010. nov. 7. 19:40
 1/3 anonim válasza:
23%
Ki keee hííni a Szerellőt
2010. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért bővebben is kifejthetted volna...

10-én lesz fizetés csak, addig nem tudom kihívni!

Ideges vagyok...

2010. nov. 7. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nov. 10-ig ne nagyon használd azt a sistergő konnektort, sajnos ehhez tényleg szerelőt (méghozzá értelmeset) kell hívni. Igen, nagy bajt okozhat, végigéghet a vezeték a falban és pár ezer forint helyett sok tízezres kárt okozhat, de ad absurdum lakástüzet is okozhat a zárlatos konnektor. Nem a levegőbe beszélek, nagybátyánknál a konyha kiégett egy zárlatos konnektor miatt. Nem voltak otthon. Az volt a mázli, hogy nyitva volt bukón a konyhaablak, ezért a szomszédok hamar meglátták a füstöt és kihívták a tűzoltókat, így nem az egész házuk (családi ház) égett le.
2010. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!