Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik jobb? A szén vagy a fa?

Melyik jobb? A szén vagy a fa?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát modnuk a szén lehet hogy jobban fűt, de több ,,kosz" marad utána :S
2009. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fát jobban szeretem, bár gyorsabban elég, mint a szén. De mindkettő horror árú. Főleg a szén.
2009. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én fával tüzelek. igaz hogy nem olcsó, de szerintem jobb mint a szén... és a keményfa különösen jó :)

meg nekünk központifűtés-kályhánk van és akkor aztán lehetne takarítani ha szénnel fűtenénk :S

2009. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szén nem való családi házba, büdös és még veszélyes is lehet.

A fa égése sokkal természetesebb, tisztább.

2009. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyestüzelésünk van. a kemény fa tényleg jó, mert sokáig tartja a meleget. a szén is, de valami miatt (talán a megmeradt salak) nem használnám.
2009. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fának nincs annyi salakja,s azt is lehet használni.Ha megtanulsz füteni vele,elég 2oránként rakni a tüzre.
2009. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik, de e kettő helyett próbálkozz tengerivel (csöves kukorica). Tökéletesen ég, sokkal nagyobb hővel. Bár direkt erre a célra vásárolni szerintem elég luxus, de ha van, akkor miért ne :-) Volt erről szó a médiában is, hogy miután eladni nem tudták, elégették s lám, az ember ezáltal felfedezte a következő generációs "tüzifát".
2009. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!