Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A 10 emeletes házakban van-e...

A 10 emeletes házakban van-e csótány?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
általában van,de nem mindegyikben. sokat számít a ház állapota,de sajnos a 10 emeletesek nagyon régiek,ideális lekhelyül szolgálnak a csótányoknak (ugyanígy szokott lenni a többi tégla társasházakban is,ha kicsit régebbiek)
2009. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mint tíz éve élek tízemeletes hát magasföldszintjén. Még soha nem volt csótány a házban mióta itt lakunk. Viszont előtte egy négyemeletes színtén panel épület harmadik emeletén laktam. Na ott aztán örökké volt mert élt a házban egy retkes család. Évtizedekig csótányt üldöztünk és írtottunk, ráadásul a retkes nő még konyhán is dolgozott. Úgyhogy onnan is csak a csótányokat hozta haza. Miután elköltöztek minden lakó hálát adott a sorsnak. Csináltak egy teljes csótány írtást az összes lakásban és onnantól kezdve bizony nem volt több csótány legalábbis addig amíg én ott laktam. De ez a több éves csótány üldözés annyira bennem maradt, hogy ha éjjel felkelek és kimegyek a konyhába akkor a mai napig "vadászok" a szememmel. Nagyon ciki ez de így van.
2009. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem a ház méretén múlik, hogy van-e csótány. Ha van a házban rendszeres rovarirtás, amiben minden lakó tisztességgel kiveszi a részét (vagyis otthon van a megadott napon, és beengedi az irtókat), akkor nem kell bogaraktól félni. Hét évig laktam 10emeletes ház 9. emeletén, soha egyetlen bogárral sem találkoztam lakáson belül.
2009. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ám!4 éve amikor albérletbe költöztünk csak úgy hemzsegtek!!!9. meleten voltunk.Megrendeltük az írtást azóta nem voltak,most akik beköltöztek utánunk,azt mondták felesleges pénzkidobás.Majd megtudják,milyen,amikor nem csak a pogit eszik meg a bogarak,hanem a zacskót is amiben benne volt.
2009. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mi is 10. emeleten lakunk, de hála az égnek még soha nem láttunk ilyen lényeket itt. Néha, főleg nyáron van néhány hangya az ablakládában meg a szemétledobóban, más nincs. Ez a ház kb. harminc éve épült.
2009. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Harmadikon lakunk, fogalmam sincs hogyan jönnek be ezek a dögök, de ma már kettőt is láttam
2010. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én feltehően azt találtam, hát jól megijedtem, 16 éves vagyok. Mi a 2. lakunk, de remélem több nincs, nem szívesenn látom mégegyszer. Azt se tudom honnan jött, anyukám megfogta..
2010. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk volt 2 is a 2.-on lakok de apukám megfogta de nagyon gusztustalan.
2011. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!