Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kb. egy dugulás...

Mennyibe kerül kb. egy duguláselhárítás?

Figyelt kérdés
De nem linkek érdekelnek, hanem az, h adott esetben ki milyen összeget fizetett ezért a szolgáltatásért?
2009. jan. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én egy wc dugulásért 2 éve 15 000 fizettem. reggel felhívtam őket, és estefelé jöttek (mert akkor voltam otthon, de 1 órán belül is jöttek volna)
2009. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ár erősen függ attól, hogy a mosogató van eldugulva, vagy egy családi ház 30 méteres lefolyója a derítő előtt, 2 méterrel a föld alatt.
2009. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A mosogató, de nem a szifon, hanem a cső, ami a falba vezet...
2009. jan. 18. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk novemberben volt dugulás, úgyszint konyhai lefolyóban valahol, semmilyen szer nem hatott. 20.000.- ft-ért csinálta meg, de azóta simán lefolyik a víz.
2009. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!


Nálunk hál' Isten megoldódott!!!


Tehát elkönyvelhetek + 20.000 Ft-ot, amit ennek kapcsán spóroltam meg!!!


Egy csodaszer hatott!

2009. jan. 19. 19:30
 6/8 anonim válasza:
nekem most kellett szerelőt hívnom egy eldugult wc-hez,és tőlem is 15 ezer forintot kértek.először azt hittem hogy rosszul hallok,aztán meg azt hogy átvertek,de ezek a kommentek megnyugtattak,hogy akkor máshol is ennyi:)
2010. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
[link] ez az oldal pont az átverések megelőzésére jött létre!
2011. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 secunda válasza:

Tisztázandó, hogy mi van eldugulva ? Nem mindegy, hogy a szakember egy vákuum pumpával 2 perc alatt oldja meg a problémát, vagy tartálykocsis csatorna mosatásra lesz szükség, mert egy irgalmatlan alapvezeték dugulás áll fenn. Nagyon fontos tisztába lenni vele, hogy egy erősen fertőzés veszélyes, és nagy szakértelmet, valamint drága gépeket igénylő szolgáltatásról van szó.

Itt van pár info: [link]

2015. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!