Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Karácsonyra házilag kupon. Ötlet?

Karácsonyra házilag kupon. Ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval,arra gondoltam hogy vőlegényemnek (27éves) karácsonyra csinálok "kuponokat"saját kezűleg.Beváltható pl. ágyba reggeli,kedvenc süteménye,1óra masszázs...stb.Mit gondoltok?Gagyi ötlet?Milyen kuponokat tudnátok ajánlani még?És ti hogy készítenétek el?
2010. dec. 9. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Csomagold be szaloncukorba.

Minden nap 1 -et leehet a fáról.

Orális sex legyen benne :-))))

2010. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó!!!! Abszolút nem gagyi! Már így is nagyon ügyes vagy, hogy ezt kitaláltad! Biztos fog neki örülni :)

Tippeket most nem tudok, de ha van esetleg nyomtatód, akkor egyszerűen megszerkesztheted a gépen (akár még kis képeket is rakhatsz rá, pl. süti) és kinyomtatod fotópapírra. Úgy szép lesz!

2010. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jujj,ez nagyon jó ötlet!!!DE van egy kis probléma.Vegyek neki egy külön kis fát?Mert mi itt élünk anyummal még.Kellene vmi megoldás rá.
2010. dec. 9. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Párszáz forintért vehetsz kis műanyag fenyőt 15-20 centiset akár.
2010. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg gáz lenne, ha véletlenül apukád szedné le a fáról a "lecumizlak" kupont. :)
2010. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
(Utolsó! Ezt lehet nem kellett volna. Bár tudom, poénnak szántad...de előtte alaposabban is elolvashattad volna a kérdező kommentjét....)
2010. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miért?

Én is pont erre gondoltam :-)))

Valami kódolt formában kellene leírni, vagy megmondani szülőknek, hogy a piros szaloncukrot ne egyék :-D

2010. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!