Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy gáztűzhely...

Mennyibe kerül egy gáztűzhely bekötése Budapesten? Aki tud egy jó, megbízható és lehetőleg olcsó szerelőt, ne habozzon megosztani velem! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan szerelő kell, akit a gyártó elfogad. Vagy használtan veszed?
2010. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyjából 10 ezer forint.
2010. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 ezer volt tavaly, és a Média Markt ajánlotta, ahol is vettük a tűzhelyet. Csak így érvényes ugyanis a garancia, ha a gyártó által elfogadott szakemberrel kötteted be. (Persze ettől bekötheti más is, de ha gond van, a garancia nem érvényes).
2010. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Használtan vettük a tűzhelyet, így a garancia része nem számít. Csak az egész tűzhely került 10 ezer Ft-ba, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy pusztán a bekötés még egyszer annyi. Főleg hogy nem is valami nagy munka, a sógorom azt mondta, hogy ő is meg tudja csinálni, csak akkor ugrott a lakás biztosítása, hiszen ő nem gázszerelő, csak ügyes.

Szóval esélyem nincs 5 ezer körül találni valakit?

A Media Markt kit ajánlott?

2010. dec. 13. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy flexi csövet cak fel tudsz mär tenni magadtol is?!
2010. dec. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt magad is meg tudod csinálni.


2 db csavar, plusz a végén borotvahab hogy szivárog e.


csak ilyen sárga acélbetétes csővel lehet bekötni:

[link]


Én az új gáztűzhelyem garanciájáról mondtam le amikor megtudtam,hogy a 12e forintos tűzhelyet 10ért kötnék be...:) ezek után úgy döntöttem, hogy ha elromlik veszek egy másikat:)

2010. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, időközben felébredt a párom és mondta, hogy le vagyunk jelenleg kötve a fő gázvezetékről. Tehát kénytelenek vagyunk szerelőt hívni, különben a Főgáz nem fogja nekünk kinyitni a csapot :S a társasházi lét szépségei...

De a kérdésem még mindig áll: aki tud egy olcsó gázszerelőt, adja meg nekem akár magánban az elérhetőségét. Az interneten mindenhol csak az áll, hogy hívjam fel őket, hogy árajánlatot adjanak, de mire azt mind végighívnám, az egy vagyon lenne :S és jó lenne legalább a karácsonyi sütiket lassan elkészíteni :S

2010. dec. 14. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 5e-ért nem fogsz találni szerelőt, legfeljebb számla nélkül. De akkor ugyan ott vagy, mintha te csináltad volna.

Az egész művelet nem tart 5 percnél tovább, de elkérnek érte ennyi pénzt. Hát igen... sajnos én is tapasztaltam a dolgot és nem csak a gázszerelővel.

2010. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!