Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a csótányoktól? Rendszeresen írtatok, alattam és felettem normális lakók laknak, mégse csökken a bogarak száma. Folyton üres petezsákokat találok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a szigeteléssel kéne valamit kezdeni, mert gondolom az apró lyukakon keresztül mennek be a lakásba.
2011. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen házban laktok? Nálunk 5-ös panelban nincs. Régen amíg felettünk egy koszos nő lakott, addig néha felbukkant 1-1, de azóta nincs, amióta elköltözött. Szerintem a járólap és a parketta sokat segít, kevesebb a búvóhely.
2011. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5-ös panelban lakunk mi is, járólap és parketta van. 8 hónapja költöztünk ide, 4 hónapig minden hónapban irtattunk, 4 hónapja pedig 2 havonta. Ennyi idő alatt szerintem már vissza kellett volna szorítani őket, de csak minimálisan sikerült. A konyha és a fürdőszoba a legrosszabb, de volt hogy már a szobákban is láttam.


Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 8. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor valaki koszos a házban és "tenyészti" őket, a bogarak a kis réseken átvándorolnak hozzátok. Én is irtattam, de szinte ugyan annyi volt, amíg a koszos nő felettünk lakott. Aztán már nem is irtattam.

Talán tegyél be csapdákat pl. a kád alá, a szerelő aknába, ahol a pici nem érheti el.

Én amikor megvettem a lakást, még üresen irtattam, lapáttal szedtük össze a bogarakat, nagyon undorító volt.

2011. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valamelyik lakónál vannak,és addig nem is fognak a házból eltűnni,amíg az illeteő(forrás) nem tesz ellene,hiába irtatod,a pici lukakon,ill. ha kinyitod az ajtót,besurrannak.Nálunk minden apró luk( a vízcső,fűtőcső belépési helyénél is) le lett purhabozva minden luk,mégis évekbe tellett,mire eltűntek.Nagyon egy gusztustalan,kipusztíthatatlan "dög"!nincs esetleg a ház aljában valamilyen bolt?Onnan is jöhet.
2011. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!