Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Épülő konyhánkon (főzőfülke)...

Épülő konyhánkon (főzőfülke) nincs ablak (de azért kap fényt), milyen színű padló- és falicsempét ajánlanátok hozzá, ami világosítja? A konyhaszekrény fából van és natúr színű. Mi illene hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Feketét.)))

Bocsi de egy ablaktalan konyhába minél világosabb lapokat tegyetek, ha úgyis kevés a fény .

És a legvilibb szin a fehér.

2011. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szürkés vagy bézs árnyalatú,világos csempe és padló,vagy még a rózsaszín is szép lehet.Mindenképp világos színű legyen.
2011. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hófehéret tennék mindenből, a bútor színével harmonizáló fugával.
2011. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors tanácsokat. Utolsónak: a hófehér tényleg szuperjól mutatna, de sajnos kényes, egyfolytában takaríthatnék :-)


És a konyhapult milyen színű legyen? Arra is gondoltam, hogy minden homokszínű (a konyhapult, a falicsempe és padlólap, de az túl egyöntetű, nem? Egybeolvadna minden...

Esetleg a padló legen pepita?

2011. jan. 19. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Választhatsz márványmintázatút, az nem olyan kényes.
2011. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én nagyon merész vagyok, de én simán bevállalnék valami citrom- vagy napsárgát.
2011. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a homokszín jó, mert visszafogott, és világos.

de ugyanígy a sárga is tuti, az egy kicsit fiatalosabb, vadabb.

a konyhabútor milyen lesz?

2011. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A konyhabútor fenyő színű lesz. Nem lesz így túl egysíkú?
2011. jan. 19. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el vidám színeken. Nekem például fehér és narancssárga, nagyon jó, mert élénk, világos. A konyhapult fehér, márványos, a csempe fehér és narancssárga, fölötte a fal fehér. Valamint úgy vásároltam, hogy az edények és egyéb eszközök is ezt a két színt viszik tovább, plusz persze az ezüstszínűt.

Ami még sokat számít, ha kicsi a helyiség, hogy magasfényű felületeket válassz. Ez világosabbnak és tágabbnak láttatja a teret.

Jó szín még a citromsárga, almazöld is. Esetleg fehér-narancs-citrom kombinációja.

A takarítástól meg ne aggódj, ha tényleg kicsi a konyhád, azt pillanatok alatt rendbe teszed. Nekem például a csempe, pult, szekrények, hűtő letörlése max. két perc, felsöpörni kb. 20 másodperc. Ezeket megcsinálom egy nap egyszer, igazán nem sok az a három perc érte :)

2011. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A padló szerintem lehetne világos,de meleg színű laminált parketta.Az jól menne a homokszínű falicsempéhez és a natúr színű bútorhoz.
2011. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!