Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Tólóajtós válaszfal csináltatása mennyibe kerül?

Szretnék egy helységet ketté választani. És ez a tolóajtós megoldás nagyon bejön. Néztem neten de, konkrét árakat sehol nem találtam. Én egy kétszárnyú 3méter széles (ajtónként 1,5m) illetve 2,4m magas at szeretnék beépítené lényegében a szoba közepére így megfelezve a szobámat.

Mennyiből lehet kihozni? Én olyan 120-ra saccolom.

2011. jan. 22. 01:58  Privát üzenet  

A válasz

"lényegében a szoba közepére így megfelezve a szobámat."

Milyen széles a szoba? Hat méter? A két darab 1.5m széles ajtót hova akarod tolni? Esetleg úgy működhet, hogy "egymásra" tolható ajtókat csinálsz. Én gardróbot akartam ilyen megoldással, de a sínrendszer, vasalat horror árai miatt nem vágtam bele.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. jan. 22. 07:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudok lakberendezésről képeket nézni? 2 szobás lakásban lakom, panel és csak 50nm. Hogyan tudom helytakarékosan berendezni? Tolóajtós erkélyen gondolkodtam. Már az is jó szerintem.
Hol tudok venni Budapesten méretre vágott tükört tolóajtós gardróbba?
Mennyi egy gipszkarton fal csináltatása össz vissz?
Hálószobába két db tolóajtós gardrób szerényt tennél, közé tv álványt vagy szobabútort?
Győrben keresek asztalost vagy bútorkészítéssel foglalkozó céget, akik tolóajtós beépített szekrényeket gyártanak?
2,2 méter széles, tolóajtós gardrób csináltatva kb mennyibe kerül?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!