Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol keressek albérletet?

Hol keressek albérletet?

Figyelt kérdés
Közvetítőktől kell tartanom?
2011. jan. 26. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A közvetítők általában lehúzzák az embert :(
2011. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem valami noname zugirodába mész be, hanem országos hálózathoz, ott tisztességesen állnak hozzád, és segítenek.

a lehúzásról csak annyit, h mindig a megbízó fizet, szóval ha veszel, vagy kiveszel lakást, akkor te max a tulajnak fizeted a lakbért

2011. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Niggagirl ***** válasza:
Közvetítő irodába semmi féleképpen ne fizess be tuti pénz kidobás. 17 éve albérletben lakok van tapasztalatom:)A neten keress az a legbiztosabb esetleg iwiwen ott a tulajdonos hirdet.
2011. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A közvetítők a lakás tulaját húzzák le, nem az érdeklődőt (persze vannak olyanok, akik előre kérnek pénzt, ezeknek NE adj, mert átverés!). Nem muszáj bemenned egy irodába, elég ha a neten körülnézel. Nagyon jó oldalak pl: a www.ingatlan.com a www.expressz.hu vagy a www.alberlet.hu

Ja és szerintem mindenképp figyeld a képeket és a leírásokat, mert elég sokat tudnak "mesélni" + ha megtetszik egy lakás, nézz körül, hogy más irodánál milyen áron van fent, mert sokszor vagy olcsóbb vagy drágábban találod (én pl így találtam a páromnak és nekem egy albit, ami az egyik irodánál 45 volt, a másiknál 40 és logice, h az olcsóbbat hívtuk fel....)

(OFFhalkan jegyzem meg, h én is ingatlanirodában dolgozom és a milyenk se egy nagy helység, mégis normálisak a kollégák és nem az a cél, h lehúzzuk az érdeklődőt)

2011. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Na, azért ne dicsőítsük a közvetítőket. Győrben szinte mindegyik azt csinálja, hogy felad valami nagyon jól hangzó lakáshirdetést, aztán ha érdeklődsz, azt mondja, hogy "Ó, hát azt éppen ma adtam ki!", aztán persze még hetekkel később is aktív, sőt, feladják újra.

A másik, amitől falnak megyek: megírtam egyiknek, hogy másfél-két szobás, bútorozott lakás érdekel, max. 50.000-ig havonta. Erre szól, hogy nem egészen olyan, amit kértem, mert üres, és 80.000-be kerül, de olyan szép, hogy megéri az a plusz 30.000 Ft.

Egyik kutya, másik eb! Ráadásul, mivel általában egy havi bérleti díj a bérük, ezért aki kiadja, szinte mindig két havit kér. Ahol kettőt szokás, ott meg hármat... Szintén tapasztalat.


Ha rám hallgatsz, magánembertől bérelsz lakást.

2011. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki "dicsőítette" az ingatlanosokat. Nem mondom, h mindenki ilyen, mert én is találkoztam olyannak, aki eléggé szemét. Én csak azokról mondtam véleményt, akikkel együtt dolgozok.

Azt tudom, h a párom nagyon háklis arra, ha nem szólnak a tulajok, ha kiadta és fut a hirdetés feleslegesen. Neki/nekünk is érdeke, hogy aktuális legyen egy adott hirdetés....

Azt meg csak sajnálni tudom, ha egy olyat fogtál ki, aki nem a megfelelő igényt "hozta". Sokszor az ilyenek miatt szólják le a normális ingatlanosokat -mint a Te példád is mutatja.

(Magánszemély is simán elkér 1havi bérleti díjat + 2 havi kauciót - ingatlanos a közelben sem volt- volt benne részem szintén.)

2011. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed és nem vagy a bérbeadók rettegett nemfizető,hazudozó, ígérgető albérlő mumusa . Akkor bárhonnan . Nincsen rémálom !! De ha genny. vagy , MÁR ÚGY IS ISMER AZ ISTEN : GOOGLE .
2011. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!