Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Gyömrőn lakni? Házat...

Milyen Gyömrőn lakni? Házat szeretnénk ott venni, de senkit nem ismerünk. (infrastruktúra, etnikai homogenitás stb. )

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nézz el a www.gyomro.hu honlapra.

2009. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia!! Én Pestről költöztem 4 éve ide!! Teljesen megvagyunk elégedve! Óvoda,iskola,vasút állomás megfelelő távolságban. Ha nem dolgoznék Pesten,nem is járnék be,minden megtalálható ebben a városban.Van egy gyönyörű tó,nyáron strandolás,télen korcsolyázási lehetőséget kínál. Nagyon jó döntés volt ide költözni!!
2009. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én itt élek gyerekkorom óta és azt kell mondjam, hogy a város rengeteget fejlődött azóta. Megszépült, korszerűsödött, épült, jobb lett. Biztonságos, tiszta, nyugis környék, ahol esély van a szórakozásra, sportra egyaránt. Az említett tavon kívül van egy kis uszodánk is, sok szórakozóhely, klub, bár, játszótér, park, 2 horgásztó is.


Sajnos Pestre a közlekedés nem valami kényelmes, de a dugók a 31-es úton az új autópálya átadása óta megenyhültek.


Minden elfogultság nélkül azt mondom, hogy szeretek gyömrőn élni.

2009. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is Gyömrőn élek 15 éve jó hely.
2009. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!