Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan keressek albérletet...

Hogyan keressek albérletet lakótárssal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nekem az olyanok lennének jók, amiket ilyen 60-70+rezsiért adnak, és ezt lenne a legjobb 2 másik emberrel megosztani, mert ennek a harmada amit kb. tudok fizetni. De ebben az árkategóriában főleg max. 2 különnyíló szobás lakások vannak. Nekem mindenképp külön szoba kell. Szerintetek vannak olyan emberek, akik laknának együtt egy szobában valami idegennel (vagy ismerőssel, ha meg tudják oldani), vagy nem is érdemes így feladni hirdetést, és inkább keressek 3 különszobásat? (De végülis kollégiumban is idegenek mellé osztják be az embert, nem?)
2011. febr. 17. 13:31
 1/4 anonim válasza:
Csak egy ideig ismeretlenek egymásnak az emberek. Én 3 évig voltam albérletes, ebből két és fél évig "idegenekkel" laktam egy szobában. Simán össze lehet haverkodni egymással.
2011. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha úgy adok fel hirdetést hogy 2 szobás lakás egyik szobájába keresek 2 lakótársat, akkor van rá esély hogy jelentkeznek rá?
2011. febr. 17. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy csomó olyan hirdetés van, hogy 1 vagy 2 ember lakótársat keres. Egyébként ha lejjebb adod, akkor elég 1 emberrel osztozkodni. Én pl. így teszem, és 45 + rezsi összesen kettőnknek, 2 kis külön szobával.
2011. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
45-ért én nem találok normális lakást, pedig panelek közt is nézelődöm. A 60-70es lakásokkal is eléggé lejjebb adtam már. :( Köszi a válaszokat, azért szerintem akkor megpróbálkozom így.
2011. febr. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!