Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakhely bejelentő papír...

Lakhely bejelentő papír kitöltési segítséget szeretnék. Jártas valaki a témában?

Figyelt kérdés

A gondom a következő: Anyum, Apum és én X nevű városban lakunk, na de Apum Y nevű városba van bejelentve. Kértünk okmányirodából formanyomtatványt, amit ki kell tölteni, de nem tudjuk mit ikszeljünk be. Azt szeretnénk, ha Apum is az X nevű városba lenne bejelentve.

Mit ikszeljünk? (Magyarországon lakunk, Apum is)

[link]


2009. febr. 16. 17:52
 1/3 anonim válasza:
100%

"Lakóhely változtatása" szerintem.

Remélem nem mondok hülyeséget.De ez tűnik logikusnak.

2009. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az logikus.

nem ismételni akarok, hanem hogy többtől halljad ugynazt :)

2009. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az attól függ, hogy mit szeretne.

Állandóra bejelentkezni X városba (szerintem erre gondolt, vagyis az ikszelendő a "lakóhely változtatása") vagy csak tartózkodási helyként szeretné (tartózkodási hely létesítése). A tartózkodási hely annak a lakásnak a címe, ahol a polgár - lakóhelye végleges elhagyásának szándéka nélkül - három hónapnál hosszabb ideig tartózkodik.

2009. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!