Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Van valami jelentése, ha galamb száll a házhoz?

az utóbbi egy hétben mindennap rászáll az ablak párkányra,ma viszont kettő is,elhessegettem őket de visszaszálltak elég fura volt,amikor meghalt 2 nagybátyám előtte pár nappal összetört 2 kép mindenkét halál esetnél,ezért érdekelne hogy van ennek jelentősége?

2011-03-22 09:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Valami jelentése biztos van,csak kérdés ki hisz benne!Annó,mikor én terhes lettem,mind a 2 alkalommal röpködtek a gólyák!Viszont tavaly nyáron is kb 3szor repült a házunk felett,és nem lettem terhes:)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2011-03-22 10:00 Privát üzenet
Szerintem csak élvezik a jó időt és röpködnek. Nekünk is kb. két hete rendszeresen rászállnak az ablakpárkányra, a frászt hozzák rám, mert a cica meg szeretné elkapni őket és ugrik, semmi másra nem figyel, viszont az ötödiken lakunk...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2011-03-22 10:04 Privát üzenet
titak nevű felhasználó válasza:

arra nem gondoltál, hogy itt a tavasz, és fészekrakó helyet keresnek? Az ablakpárkány nagyon megfelel erre a célra.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2011-03-22 10:05 Privát üzenet
napoznak, és lehet, hogy pont most fogadtak örök hűséget egymásnak.ez komoly, a galambok egy életre választanak párt maguknak.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2011-03-22 11:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ez lehet egy jel,mert távol van tőlem a szerelmem,és a galambok elhozzák nekem a választ,hogy szeret,mert most kicsit szünetelünk,nem nagyon ír nekem mostanában, és lehet a galambok hozzák a választ,én hiszek az ilyesmiben! :)

# 5/12Időpont 2011-03-22 11:13 Privát üzenet
A hit nagy kincs !Ha így érzed, akkor maradj is meg a hitedben, és ne zavard el a turbékoló tubikákat.és a galamb a béke szimbóluma is .
üdv.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2011-03-22 11:26 Privát üzenet
Egyik ismerősömnél is odafészkeltek a galambok az 5. emeleten, de nagyon megbánta, hogy engedte nekik. Utána jöttek a kisgalambok. Azt a mocskot, piszkot, amit nemcsak a párkányra, de az ablaküvegre is csináltak! Nagyon megbánta az ismerősöm, mert mostmár évek óta "hadakoznak" egymással!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2011-03-22 13:30 Privát üzenet
nagyon cuki, hogy hiszel ilyenekben...
számomra leginkább az a jelentése az ilyennek, hogy megint elkap az idegbaj, h teleszarják az erkélyt, hessegethetem őket minden reggel, mivel pont az én erkélyemen élik a nemi életüket.

nem azt mondom, hogy ki kéne irtani a galambokat, csak evakuálni kéne őket valami másik országba.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2011-03-22 19:01 Privát üzenet
Én az ilyeneket az Ezotériába írom, sztem tedd te is azt. A galamb jelentése, pedig béke&szerelem. Én is hiszek az ilyesmikbe. :D

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2011-03-22 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nincsenek ott egész nap! minden délelőtt 1 percig talán,elég furcsa..

# 10/12Időpont 2011-03-22 19:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vegytisztítás jelentése?
SUBSCRIBED gombnak mi a funkciója / jelentése a FACEBOOK-ON?
Van valami 'jelentése' annak, hogy ma kát galamb is nekem akart szállni?
Van valami jelentése, ha katicabogár van a házban?
Lányom felfújható medencéjét lef. Ta egy galamb, hogy takarítsam meg?
Galamb gyűrűjén lévő számok jelentése. Melyik mit jelent?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu