Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen érvek, illetve ellenérv...

Milyen érvek, illetve ellenérvek szólnak a gázfőzőlap illetve villanyfozólap, illetve a gázsütő illetve villanysütő mellett, illetve ellen?

Figyelt kérdés
Nekem ami fontos, hogy biztonságos legyen, mert van egy pici fiam, és hamarosan jön a második bébi, illetve hogy takarékos legyen. A gázkiállás ki van építve, de nem ragaszkodom hozzá, ha meggyőznek, hogy a villany jobb. Az árnak is van jelentősége, de a biztonság rovására nem mennék emiatt.
2009. febr. 25. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En mindkettot huzamosabb ideig hasznaltam, ill. hasznalom most is (otthon gaz, a pesti alberletemben villanyfozolap van).



A villanytuzhely keramialapjat nagyon nehez szepen tisztan tartani, szerintem kesz tortura letakaritani. Azonkivul mivel sokaig meg forro a lap hasznalat utan is, veszelyesebb a kisgyerekre nezve, mint a gaz.


En a gazra szavazok.

2009. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a gázra szavazok. A villany (mind a főző része, mind a sütő) sokkal nehezebben melegszik fel. Viszont a villanysütőben (ha légkeveréses) egyszerre több tepsivel tudsz sütni.

2009. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Főzni tökéletesebb a gáztűzhely, viszont sütni a villanysütő süt egyenletesebben és szebben. Nekem kombi tűzhelyem van, (Elektrolux ), felül gázégős, a sütője villany és grillezős is. És nincs vezetékes gázunk, így palackkal oldom meg, egy palack 4-5 hónapig bőven elég.
2009. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kombináltra szavazok: felül gáz, a sütő meg villany. Az előző hozzászólásokon kívül még a következőkkel tudok érvelni:

A villanytűzhelyet azért nem szeretem, mert ha hirtelen takarékra kell tenni, nem lehet. Teljesen másképp kell rajta főzni, mint ahogy megszoktam.

A villanysütőben szebben, könnyebben lehet sütni, főleg ha légkeveréses. Nincs olyan, hogy odaég a süti alja, a közepe meg még nyers.

Árat nem számoltam ki, azt nem tudom.

2009. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!