Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik város a legjobb Magyaro...

Melyik város a legjobb Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tatán lakunk és szeretnénk elköltözni innen. Nagy terveink vannak és nem szeretnénk itt maradni, így döntöttünk. Szeretnék ötleteket kapni, hol jó élni és miért.
2011. máj. 4. 11:30
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
84%
Győr! Gyönyörű a történelmi belvárosa. :)
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
58%
Debrecen!
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%

ma 11:52

Miért neked Budapest a példaváros, minden városnak így kéne kinézni?

Szerintem meg te nem vagy ember, csak egy nagyranőtt görény.

2011. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
10%
Téged meg valamilyen oknál fogva az éltet, hogy Budapestet mocskold, talán frusztrál, hogy nem tudsz ideköltözni, vagy nem tudom.
2011. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
14%
A falvakat pedig nem degradálóként írtam, de nézd meg Debrecent, a második legnagyobb várost: van egy fél óra alatt bejárható belvárosa aztán jönnek a panelok és a kertes házak.
2011. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem Budapest nagyon szép város, legalábbis én beleszerettem. :) (Nem vagyok budapesti.) Persze nem minden része az, de bizonyos városrészek nagyon.


Keszthely is nagyon szép, és amiket ismerek, azok közül még Kaposvár, bár ez elég kisváros jellegű.

2011. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%

11:56

Nem tudom, miért fusztrálna, ugyanis nem is Magyrországon élek, hanem Németorszégban, Drezdában, de éltem Budapesten 4 évet, ugyanis a főiskolát ott végeztem.

Tehát innen egyáltalán nem vágyok a ti mocskos Budapestetekbe...

2011. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
83%
Székesfehérvár,és Balatonfüred a legjobb,úgy vélem.Székesfehérváron jó a tömegközlekedés,nincsenek sztrájkok,rengeteg munkalehetőség,nincsenek dugók,se hajléktalanok,se gondozatlan aluljárók,a városnak jó nb1-es focicsapata van :D,sok park,rendezett környezet.A város lakossága csak 120 ezer fő.A város minden pontját ajánlani tudom,kivéve egyet,ami kint a széle felé van,a Köfém lakótelepet...Az is rendezett rész,csakhát khm...Egy bizonyos réteg odatömörült be.Balatonfüredet pedig már fentebb említették,egy gyorsan fejlődő Balaton-parti város,és nagyon szép sétánya van egyébként,egyetlen hátránya szerintem,ami elmondható majdnem minden balatoni városra,hogy télen kihalt kicsit.
2011. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
SZEGED!
2011. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
17%

12:01

Hát akkor csak beképzelt vagy, hogy neked nagy drezdaiként nem kell itt a térdig érő mocsokban gázolnod. Jó neked.

2011. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!