Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen véleményetek lenne...

Milyen véleményetek lenne arról a konyháról ahol műanyag az étkező asztal szék?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azt,hogy most ennyire futotta. Meg,hogy semmi közöm hozzá. Bár az sem mindegy,hogy milyen az a műanyag. Mert van az,amit általában kintre, teraszra szoktak tenni, de láttam már műanyagból rendes étkezőasztal utánzatot!
2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:) Hogy ezek mi vagyunk évekkel ezelőtt. Kész lett a konyhánk (Ikeás), és nem jutott étkezőre, így majd másfél évig a legolcsóbb műa. asztal és 4 szék volt az étkezőben. Utána már összespóroltunk egy megfelelőre (hitelt mi alapból soha nem veszünk fel, inkább gyűjtögetünk, még ha azzal is jár, hogy évekig műanyag széken meg asztalon eszünk).


Semmi véleményem nincs róla.

2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs:)

Az egyik albérletben, ahol laktam, ott is műanyag volt, hát ennyire futotta, mondjuk nem praktikus, nekünk kétszer felborult, egy szék meg eltört alattunk:)))

2011. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi 2006ban dec 23-án költöztük (pontosabban én, mert az sszony nem kapott szabadságot) másnap vettünk két összecsukható széket, meg kaját szentestére, délután 4kor vágtam ketté egy betéri ajtót és fúrtam fel a falra, hogy legyen konyhapult, mert csak egy mosogatós szekrény és egy tűzhely volt a konyhába, enni meg két hangfal tetejére rakott polcon ettünk, az volt az asztal.


tavaj nyáron végeztünk a felújítással, azóta van rendes konyhánk és ebédlőasztalunk.


szóval semmi különös.

2011. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mondjuk az a teszkó style kerti garnitúra kicsit erős húzás, de ha ez van, akkor ez van, majd lesz másik. pl. van egy rokonom, aki tele van mint a déli busz, mégis ilyen bóvli cuccokkal rakta tele a házát. na, az igénytelenség.


ha csóri fiatalok vagytok, akkor egy ideig megteszi, de ha van ízlésetek akkor gondolom azon vagytok, h lecseréljétek.


ha teszem azt modern, vagy kicsit bolondos stílusú a konyha, akkor ez ilyen még illik is bele, mert tudatos választás eredménye a berendezés:

[link]

2011. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Véleményem , hogy mindenkinek magánügye, hogy milyen a konyhája. Ha meg csak erre telik akkor ez van és kész.
2012. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!