Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a leghatásosabban...

Hogyan tudom a leghatásosabban leálítani az ellenséges szomszédomat, aki állandóan mindenért feljelentget?

Figyelt kérdés
Egy ikkerházban lakunk, aminek most vettem meg a másik felét, ami annyit jelent nem áll szándékomban el adni. Van két kislányom és most várom a harmadik babát.A szomszéd meg álandóan kötöszködik meg fel jelentgett, az önkormányzatnál. Mindenért: kutya, fünyirás stb.Meg keseriti az életünket, és már az összes szomszéd meletünk van.Mit tegyünk? Provokálja a férjemet, hogy menjen ki verekedni és elviteti a rendőrel.
2008. febr. 20. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon semmit nem tudsz tenni. Barátnöméknek volt ilyen aztán egyszer mikor a gyerekek már felnöttek a szomszéd elkezdett üvölteni a barátnöm apukájával miért állnak az útszélén(nem a kapuban) túl sok kocsi , aztá a barátnöm barátja (aki nem kicsi) kiugrott az aoutóbol eés olyan szinten leüvöltötte a kedves szomszédot hogy utána soha többet nem kekeckedett.

De hallotam olyat hogy egy ház azért cserél midnig gazdát mert a szomszéd minden odaköltözöt feljelentget, és egy pár év után eladják inkább.

Az ilyennel le kell ülni beszélni. biztos nagyon meglepödne ha behívnád egy kávéra.

2008. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdezni a szomszédtól, hogy fontos-e neki (élethelyzetétől függően)

-a gyereke élete

-kocsija gumija

-kutyája megmérgezetlensége

-a nyugalma

stb stb. Csak tanú ne legyen és ne fenyegesd direktben, csak célozgass. Hidd el, a szemét ember akkor kötekedik, hogyha gyengébbnek érzi az "ellenfelet".

Ha vigyázol, hogy jogsértést tényleg ne kövess el, akkor idővel az önkormányzat is le fogja az illetőt tojni. Meg lehet ellenfeljelenteni őt is, gondolom, hogy ő sem hibátlan. Ha erős vagy, kifullad. Drukkolok Neked.

2008. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy (az előbbit is én irtam), hogy néha lehetne demonstrálni egy-két nagydarab kopasz ismerőssel, rokonnal (ha akad), akik nagy fekete autón érkeznek és rosszalló szemmel méregetik a fazont. Ne hagyjátok, hogy ő érezze magát erősebbnek. Legyen olyan az attitűdötök, hogy veletek nem lehet mindent megcsinálni és "szarozni".
2008. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet valóban jó ötlet, hogy behívod egy kávéra. Megpróbálsz kedves lenni, aztán kiderül, mit lép rá. (Az én külön aggodalmam a kutyád. Nagyon vigyázz az olyan helyzetekkel, amikor adhat neki valamit, nehogy megmérgezze!)

Egy-két hétig kipróbálhatnád a "kedvesség-hadműveletet", ha nem jön be, jöhetnek a "nagy darab, kopasz ismerősök" látványosan vendégségbe.

2008. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
én szándékosan még több zajt csinálnék.ő meg rohangászhatna az önkormányzathoz napi 2-szer.előbb az önk.unná meg és tojnának rá.szerintem betudnák hülyének.aztán meg ő unná meg a napi 2-szeri rohangászást.ki az a hülye aki így éli az életét.elkezd főzni-felöltözik-önkormányzat-haza.aztán előről.ugyan már.ezt úgyse csinálná sokáig.aztán megunja és abbahagyja!rájön hogy magából csinált jó nagy hülyét.ahogy írtad,úgy gondolom agya nem sok van!ne hagyd magad!
2008. febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, az az igazság nem szeretnék állandóan idegeskedni, mert az árt a picinek.De nem fogom el adni a házam nem azért harcoltam ki a kölcsönt rá. Én vagyok itt lassan 3 gyermekel Ő meg le jön a feleségével ketten, a nyaralóba.De én itt élek.Ha neki ez kell harcolni fogok.
2008. febr. 21. 08:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És a felesége amúgy mit lép erre? Nem szégyelli a férjét? Vagy még támogatja is? Lehet rá is lehetne vhogy hatni, és így visszajuthat a fickóhoz.
2008. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A felesége már szólt neki hogy hadjon békén minket, de nem halgat rá . Volt egy rendes drot keritése, és képes volt ki szedni és fel huzni köböl egyet. De nekem ez csak jó mert legalább nem leselkedik.Azt mondta az öszes sporolt pénze rá ment. Megérdemli. Lehett,hogy beszélek a feleségével.Meg az is idegesítő, hogy fényképezget, és hát nekem két lányom van,13és9 évesek.Ez nem törvénytelen?
2008. febr. 21. 09:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezget?!? Benneteket?

Beszélj a feleségével akkor. Hátha így elkezdi helyettetek őt szekálni a pasas. :)

2008. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen minket, meg leselkedik, hogy mit csinálunk. Az a baj, hogy most fogunk építkezzni meg bőviteni a házat és neki mint közvetlen szomszédnak, alá kell írnia az engedélyt.Adig nem akarok össze vitázni vele.Igy is nem tudom mit csinálok ha nem írja alá.Bár a párom azt mondta akor nagyon meg veri.
2008. febr. 22. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!