Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felültöltős mosógépem gumirész...

Felültöltős mosógépem gumirésze (belül ami a dob és a gép között van alig lehet hozzáférni) bepenészesedett. Hogyan tudom kitisztítani?

Figyelt kérdés

Köszönöm, kioktatást nem kérek. Szülni voltam a kicsivel, apuka mosott és nem hagyta nyitva. Ilyen időben ennyi elég volt, hogy totál bepenészedjen. Már próbáltam üresjáratban is, de nem jött ki.

Nehezen hozzáférhető, kikapirgálni sem sikerült sok helyen. :(

Van valami vegyszer akármi amivel tényleg ki tudom pucolni? Két kicsi baba ruháját mosnám vele.


2011. jún. 8. 10:37
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

én megpróbálnám úgy, hogy Domestost öntenék egy permetezős flakonba, hátha azzal eljut a szer mindenhova. (pl. üvegtisztítósba).

Utána természetesen jó alaposan ki kell öblíteni mindent.

2011. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eNerdzsy ***** válasza:
és azért ajánlottam a Domestost mert annak a szernek is klóros vegyületek képezik az alapját amelyik a falól tünteti el a penészt.
2011. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A domestos-os spriccelés segíthet (hagyd állni egy éjszakát, és utána öblítés). Azért én utána beöntenék egy flakon 20%-os ecetet, és forró programmal átmosatnám az egész gépet. A szűrőt előtte tisztítsd ki.
2011. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom mindenképpen :)
2011. jún. 8. 22:00
 5/5 anonim válasza:
Most olvastam a kérdést , az én tanácsom: "Frosch" ecetes általános folyékony tisztító szert javasolnék, én a Rossmanban vásároltam és hidd el csodákra képes, még a fürdőkabint és a wc. csészét is ezzel tisztítom. Ha egyszer kipróbálod, soha mást nem fogsz venni. Az ára sem húzós, 480Ft.-ért vettem. Gumikesztyű nélkül használhatod, nem bántja a bőrt, de azért kisgyerektől elzárom.
2012. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!