Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédnak három kis...

A szomszédnak három kis kakasa van, amik hajnaltól estig kukorékolnak. Hogyan közöljem a szomszéddal hogy zavar, úgy, hogy tegyen is valamit és ne legyen harag?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy folyamatosan kukorékolnak, nem tudom miért ilyen őrültek, de nem az a szokásos "normális falusi" kakas viselkedésűek. Aranyosak meg minden, de 5 percnél tovább nem tudnak csendben lenni. Nagyon zavaró, már február óta tűröm, de nem lehet megszokni:(

Gondoltam Facebook-on írok üzenetet, mert amúgy ritkán találkozunk. Ez gáz?


2011. jún. 13. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lőd le őket, csak nehogy úgy járj mint Zámbó Jimmy!


Amúgy szóltál már a szomszédnak? Ha csak megkérdezed tőle, hogy milyen típusúak ezek a kakasok, hogy állandóan kukorékolnak és olyan a szomszédod, akkor lehet leesik neki mit akarsz! Ha nem akkor csak bízni lehet a rókában!

2011. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs tiltva a szárnyas tartása, akkor az ilyesmit kénytelen vagy eltűrni.A szárnyas nem kutya, hogy leszoktassák a hangadásról.
2011. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Nem teljesen idevág, de hasonló a sztori.

Én nálam a szomszédban, nem lakott házában szól állandóan a riasztó. Szóltam a szomszédnak, de nem használ, kár volt. A rendőrök sem segítenek, mert ez nem csendháborítás. Legközelebb nem szólnék neki, hanem én verném le a falról a szirénát. Most már nem tehetem meg, mert én lennék a legelső gyanúsított......

2011. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én annakidején megkérdeztem a szomszédasszonyt,hogy mikor akar belőlük egy jó pörköltöt főzni?Mert ha nem ér rá én szívesen levágom és megfőzöm őket...

Vette a lapot.

2011. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már gondoltam minden rosszra, és megboldogult jimmy-re is. Viszont, ha szólok nekik utána valóban már nem lőhetem ki őket vagy ilyen durva dolgok,mert tudnák én voltam. Igaz puskám sincs, de csúzli jó megoldásnak tűnik:) Tudom hogy ez falu és itt ez nem meglepő, de ahogy figyelem a többi kakas jó ha óránként egyet-kettőt szól, hogy tudjanak róla. Ja, és van egy kakas a másik utcában ami meg éjjel pontban 1 és 2 óra között kukorékol minden este. Azzal sem kóser valami:) Egyébként szinte biztos vagyok benne hogy lefognak szólni, mert felhoztam ezt a dolgot annyira azért ismerem őket. Levágni biztos nem fogják a kedvemért.
2011. jún. 13. 17:19
 6/14 tetris ***** válasza:
100%

Vedd fel valahogy a kukorékolásokat. Amikor megtelik a CD, tedd fel teljes hangerővel, és fordítsd a szomszéd felé, aztán hadd szóljon a kukorékolás egész nap megállás nélkül. Menj el otthonról, és csak este térj haza ártatlan képpel.

Két eset lehetséges. Vagy a szomszéd fog megőrülni, vagy a kakasok. De valami változás biztos lesz!!!!

2011. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne szólj, csak cselekedj! Fogd be! (Ha külön a száját nem tudod, akkor az egészet! Jó étvágyat!)
2011. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetris ***** válasza:
71%
Mégegy ötlet: Menj el az állatmenhelyre, és hozz ki onnan egy baromi ronda, vérengző vadállat kinézetű macskát. Aztán amikor a szomszéd nem látja, dobd be a macsekot a baromfiudvarra. Na, nem lesz ott sokáig kukorékolás!
2011. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek! szakadok a válaszokon! :D


alkalmazz maffiamódszert! csak egyet lőjj le, hátha a többi tanul az esetből, és befogják a szájukat :D

2011. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinál semmit, miután beszéltél vele, fel is lehet jelenteni.Itt Kecskemét környékén mindenkit feljelentettek, akit disznót tartott, mert az új rendelet szerint egy bizonyos körzeten belül nem lehetnek más házak a zaj és a szag miatt.Talán ez ide is érvényes.Azóta már egy jó házi hurkát is alig lehet szerezni.
2011. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!