Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit vásároltatok már webáruház...

Mit vásároltatok már webáruházban, és mit nem vennétek? Rendben megjött a termék, számla stb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 10:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Többmindent vásároltunk már web-áruházakon keresztül! Pl. aranyékszert, hangfalat, számitógépes-cuccokat! Többnyire meg voltunk elégedve a termékkel is és rendben volt a számla és a csomagküldés is. Egy áruházzal nem voltunk csak megelégedve, mert téves terméket küldtek ki, de aztán az is megoldódott! De azért nem árt ha először megnézed a webáruház vendégkönyvét (ha van ilyen) hogy mik a visszajelzések az áruházról!!!
2009. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mi már vásároltunk kamerát; múlt héten pedig megjött a sütő és rá kétféle főzőlap (2 gáz, 2 kerámia). A dolog érdekessége 2 városból (és 2 teljesen különböző boltból) érkeztek a megrendelt dolgok, minden rendben van vele! Futárszolgálat, ill. a bolt autója szállított, miután megkaptuk az árut, akkor fizettünk itthon készpénzzel (és a szállító előtt kinyitottuk a dobozt)! A webáruház ügyfélszolgálata is megbízható volt, mert visszahívtak bennünket az áruval kapcsolatban is (megrendelés előtt), visszaigazolták a rendelést is, és a szállítás előtti napon szóltak, mikor érkezik az áru.
2009. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak úgy szabad bármit is rendelni, ha előbb (már otthon) megnézed, és csak utána fizetsz! Számlaszámot NEM megadni!
2009. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen vásárolok a neten , vettem már: ékszert, ruhát, könyvet,háztartási cuccokat, élelmiszert, ajándékokat stb. és eddig mindig elégedett voltam:) Igaz, jól meg nézem h honnan veszem.. ha van akkor olvasd el a vásárlói véleményeket, fórumokon is a véleményeket, ha teszvesz v vatera akkor pedig az értékeléseket.
2009. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, lefelejtettem még, hogy a fizetési szállítási feltételeket is nagyon alaposan olvasd el, a garancia - visszavásárlási feltételekkel együtt. Összességében kicsit több kockázattal jár mintha boltban vásárolnál, de szerintem anyagilag megéri, mert még postaktg. - el együtt is sokkal jobban jár az ember bizonyos termékeknél, és a lábad sem fárad el, nagy a választék ,szabadon , bármikor tudsz nézelődni:)
2009. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!