Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az alsó szomszéd futónövényt...

Az alsó szomszéd futónövényt telepített tavaly, ami mostanra felfutott az én erkélyemre is és benőtte az erkély mellett futó vezetékeket. Sunyi dolog lenne, ha csak úgy levagdalnám a növény indáinak azon részét, ami már az én vezetékeimet fonja be?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ehhez jogod van. Bár én a helyedben csinálnék inkább neki hálót, hogy árnyékolja az erkélyt, mert a szoba levegője is sokkal kellemesebb általa.
2011. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nyugodtan levághatod. Ha olyan viszonyban vagytok, ezt jelezheted is neki, hogy levágtad, de nem muszáj.
2011. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az már a te részed. Én levágnám.
2011. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy ez a fura növény, aminek a virágai kicsit az akáchoz hasonlítanak, képes az erkélyem kövei közé is benőni. És attól is félek, hogy valamelyik vezetéket, vagy az antennámat tönkre teszi.

A tanácsaitok alapján most már merem levágni. Az előbb már próbáltam és nem is megy könnyen. Nagyon vastag, ujjnyi fás szára van a növénynek.

2011. jún. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!