Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tesztek a dobozokkal?...

Mit tesztek a dobozokkal? Amikor marad egy lámpa, műszaki cikk, bármi után kartondoboz, kidobjátok, vagy másvalamit tároltok benne?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a két variáció. Vagy kidobom, vagy ha használható akkor használom. Elég sok funkciótlan doboz van, egyszerűen nem tudsz benne mit tárolni, mert pl. a legkisebb oldalán van a nyílása, na az ilyeneket kidobom.

Ha használható, akkor végiggondolom, hogy hol fogom tárolni, ha a pincében, akkor jól van úgy, ahogy van, de ha pl. a gyerekszobában a kis kacatoknak, akkor kerítek valami csomagolópapírt és bekötöm. Mégiscsak jobban néz ki.

2009. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Összetépem és elviszem a szelektív hulladékgyűjtőbe.
2009. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is próbáltam csom. papírral, de nem igazán szép, viszont a tároló kéne, ezért kérdeztem, hátha valaki jobbat talált ki nálam:)
2009. ápr. 2. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiamnak már csináltam hűtős doboztból házikót :) Vettem hozzá öntapadó műanyag tapétát, nagoyn jópofa lett. De általában ami nem kell, azt széthajtogatom és beteszem a kanapé mögé kilapítva, és ha kell csak benyúlok érte. Én szoktam néha fölös dolgokat Vaterán eladni, pont jók csomagoláshoz, régen amikor mindig kidobtam ezeket, akkor mindig gondban voltam, ha fel kellett adni egy csomagot.
2009. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kapok normális vastagságú szép csomagolópapírt, akkor a klasszikus szürkésbarnás papírral kötöm be, csak ragasztok rá mindenféle mintát. De már csináltam újságpapírral (szintén ragasztgatok rá), fölösleges tapétával, öntapadós tapétával a csomagolást, vagy csak egyszerűen mintákat ragasztok rá. Doboztól és alapanyagtól függ. Az egyik ismerősömnél láttam sima anyaggal bevont dobozt is, nagyon jól nézett ki.

Üdv: 1.

2009. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nézted?

[link]

2009. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A linkre kattintva csak tátottam a számat!Nagyon szép dolgok!Én a karton dobozokat elrakom, és a gardróbban a szekrény tetején abba tárolok minden féle lim-lomot, amit amúgy kidobnék a dobozzal együtt, de így eldugva nem is olyan zavaró.Cipős dobozokba a régi nem használt cipőim, nagyobb dobozba az iskolás 15éves könyveim, a sok sok vacak amit az évek során gyüjtögettem, és sajnáltam kidobni.A karton doboz nagyon tó eldugó eszköz.
2009. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
megtartom, elrakom valahova és lehet h bármikor szükség lesz rá ;)
2009. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha kicsi a doboz, darabokra tépve a szelektív hulladéktárolóban végzi. Ha nagy, a kuka mellé teszem, gyorsan elviszi onnan egy láthatatlan kéz...
2009. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!