Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Félek a bogaraktól! Más is...

Félek a bogaraktól! Más is van így?

Figyelt kérdés

Falun lakunk, ahol nincs rovarirtás, ezért nap mint nap szembesülni kell azokkal az átkozott dögökkel. Megyek a hálószobába és mindig zümmög egy-kettő, de nem a nyugisabb példányból, hanem amik repdesnek egész éjszaka. Mindig attól félek, hogy rámszállnak éjszaka, így el sem tudnék aludni, szóval addig nincs nyugovóra térés, amíg le nem vadássza a párom őket. Egy fél éven át a "büdösbogarakkal" (felénk így hívják) küszködtem, ma egy sáska szállt be az ablakon. Szellőztetés közben jönnek be, én meg frászt kapok tőlük. Nincs teljesen kész a ház, most építkezünk, és nagyon lassan megy. A tetőtérben csakis a hálószoba van kész, így szabad bejárásuk van a dögöknek és ha kinyitom az ajtót máris berepül egy-két példány.


Másnak is van ilyen bogáriszonya? Mit lehet tenni ebben a helyzetben? A párotok hogy viseli a bogárkinyírásos műszakját?


2011. aug. 1. 22:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
ÁÁÁ én a pókokkal vagyok ugyanígy... Már-már beteges,de nem tehetek róla. Porszívózni szoktam őket. :D
2011. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én is undorodom tőlük, főleg a pókoktól. Rakj öntapadós szúnyoghálót az ablakra, a tesco-ban van egész olcsó is, nem is érdemes drágát venni. Én szíven szerint lecsapnám mind, barátom inkább levadássza és kiteszi őket.
2011. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leggyakoribb fóbia szerintem, nem is kérdés, hogy más is van-e így!! Persze, hogy van. És nem nagyon lehet vele mit kezdeni..Szúnyogháló, légycsapó, elektromos bogárriasztó, stb..Vagy megszereted őket:)
2011. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a sáskáktól rettegek nagyon. Egyszer elutazott a családom (amivel semmi gondom nem volt, nem félek egyedül) és pont akkor berepült egy sáska a házba. Egész éjjel bőgtem és azt hajtogattam, "miért kellett itt hagynotok"?:D. A reggelt pedig azzal kezdtem, hogy vettem egy extra erős rovarirtót és messziről lefújtam azt a dögöt.


Párom amúgy nincs, nálunk anyám tölti be a rovarirtó szerepet.

2011. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na én is így vagyok vele, pedig én Budapesten lakom a 7.-en. Van amelyiktől kevésbé félek és van amelyiktől pánikszerűen. Nekem a sáska a rémálmom és persze minden nyáron berepül legalább egy hozzám, na akkor én hanyatt-homlok menekülök. Na és az őszi poloska inváziótól se vagyok elragadtatva... Esetleg vegyél konnektorba dugható rovarirtót vagy rovarcsapdát vagy párologtatót. Én is ezeket szoktam bevetni ha eldurvul a helyzet nyáron.:) Nálunk amúgy van két bestiális macska is a lakásban, ők is besegítenek a rovarok levadászásában.:)
2011. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na akkor ott kezdem hogy szunyoghálo ajtora ablakra ha lehetőség lesz rá. Onnantól nem lesz ilyen gondod. A másik hogy ha ráveszed magad hogy megfogod és kiteszed a lakásból akkor nem fogsz annyira félni tőle. Hidd el én is igy gyöztem le a bogáriszonyt ma már csak a pókokkal vagyok haragban mert szőrösek de dolgozok rajta :)
2011. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előttem író 22:44-es! Azt hiszem hasonló lelkületűek vagyunk és velem is ez történt.:) Én is egyedül maradtam egyszer a lakásban régen és akkor jött be egy akkora zöld sáska amekkorát még képen sem láttam. Kirohantam a szobából, becsaptam az ajtót és kint töltöttem az éjszakát a nappaliban. Másnap felhívtam egy barátnőmet hogy jöjjön át levadászni mert én be nem megyek. Mondanom sem kell az egész baráti társaság és a család ezen röhögött.:) De nekem nem volt vicces cseppet sem...
2011. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem találom a sáskát... Egy órája repült be, én kiszaladtam visítani, s mire visszajöttem sehol se találtuk. Az ablak már be volt csukva, szóval ott nem ment ki, az ajtón sem, mert ott én menekültem homlokegyenest a másik irányba mint ő ment. És az ajtó előtt kiáltottam a párom, szóval nem találkoztam vele. Tehát itt van benn a dög és nem találjuk :S Így biztosan nem tudok elaludni... Egy kis dög még tűrhető, de egy bazinagy sáska ami első alkalommal is tíz centire száguldott el az orromtól, na ezt nem tudom nyugodt alvással díjazni. :( Hülye bogarak!!!!
2011. aug. 1. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:

22:44 vagyok


Na, örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül:D


Az én környezetemben is mindenki nevet a "hisztijeimen", pedig tényleg rettegek tőlük...

2011. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is megnyugodtam kissé hogy más is van ezzel így.:) Tudom hogy másnak ez biztos nevetséges de nem tehetek róla. Próbáltam legyőzni de szerintem ahhoz komplett pszichoterápiára lenne szükség.:D
2011. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!