Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kettő között?...

Fuuton kérdése:

Mi a különbség a kettő között? (kovácsoltvas)

Figyelt kérdés

Láttam hirdetéseben, hogy eladó kovácsoltvas kerítés, és volt olyan, ahol úgy hirdették, hogy kovácsoltvas jellegű.

Mi a különbség?


2011. aug. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik tényleg kovácsoltvas, a másik meg csak olyan, mintha az volna, de nem az.
2011. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kovácsoltvas kerítésen nincs hegesztés,az olyan jellegű hegesztve van.
2011. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálatos az a tény, hogy az emberek zöme nem tud helyesen feltenni (megfogalmazni) egy kérdést.

Ezt szerintem valahogy így kellene:

"Mi a különbség a kovácsoltvas és a kovácsoltvas jellegű kerítés között?"

2012. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Figyelemfelkeltőnek fogalmaztam a kérdést, hogy legalább nézzenek be, mert nem hiszem, hogy sokan válaszolnának egy ilyen kérdésre, de ha meg már rákattintanak, akkor gondolják már írnak valamit.

Na szóval remélem világos voltam.

Inkább válaszoltál volna a kérdésemre, ahelyett, hogy jössz ide osztani azt észt, de nyugodj meg, tudok én helyesen fogalmazni, sőt, valószínűleg sokkal jobban is, mint te.

2012. jún. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!