Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » írnátok rossz indulatú szomszé...

írnátok rossz indulatú szomszédokról, akik meg keserítik az életeteket?

Figyelt kérdés
én már annyira utálom a szomszédom,hogy az nem igaz én még ilyen rossz indulatú nőt még sosem láttam.
2011. aug. 22. 09:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
89%
Panelba lakok , konkrétan lesz**om a szomszédokat , igyekszem tudomást se venni róluk , emiatt lehet , hogy utálnak , de én is őket kb. ennyi :D
2012. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
94%

MENGELE A SZOMSZÉDOM!!!!

Előre is elnézést kérek, ha rossz helyre írtam, de sajnos az halálra vagyok ítélve!

Mit tegyek, hogyan védekezzek, a szomszéd mérgező füstölése miatt, hogy élhető legyen, házam illetve az udvarom?

Tisztelt olvasók!Kizárólag hozzáértő emberek segítségét kérem.

Szándékosan nem írtam le azt a szót, hogy "ellen"

De sajnos én már 20-éve itt lakom, és azóta, amióta a szomszédom felépítkezett, szinte ide tette látványosan éppenhogy az én házam mellé, a 3m-magas kéményét.Ezt úgy oldotta meg, ahova tette a kéményt, ott az ő háza tetejét lelaposította.De így sajnos az én házamnak ütközik a füst, és az udvaromat megtölti.

Mert ahogy kibukik az égéstermék egyes "1" módjára közlekedik a füst, de amit nehéz látni, az aztán kibírhatatlan! Minap már azt gondoltam, hogy ennél rosszabb nincs, de tévedtem!

Mert ahogy jöttem be a házam mellett (oldalánál a garázsból, akkor nem füstölt a kéménye, és egyszercsak olyat éreztem, mintha ecetet, vagy savat, vagy valami hasonlót ittam, vagy lélegeztem be, és rosszul is lettem, a gyomrom, a mellkasom erősen begörcsölt.

Most ott tartok, hogy jobb lenne, ha inkább füstölne.

Ennyit röviden, de tudom, hogy ez is hosszúra sikeredett.:"(((((( Előre is köszönöm, az elfogulatlan segítséget.

A kérdező kommentje:

1, Igen tudja, hogy kifüstöl, meg azt is, hogy nevetségesen alacsony a kéménye.

Persze 2-kéményt épített, hogy legyen a kandallónak is, de sajnos nem abba rak tüzet, mert az az ő udvara felől van.

2,nagyon fineszes, és 17-bőr van a képén, és hallgat mint a sír!

3,om nekem már azért is szólt, hogy a kerítéstől 70cm-re 3-szál vessző le volt tűzve, ami még akkor megsem éledt, hogy milesz, ha az megnő, és a házához hozzáér.

Én rögtön mindet kiszedettem, de még a kertemben is azt a pár fát, diófát cseresznye stb.ami a kertem közepén helyezkedett el, azt is, hogy pl-át mutassak.

Így most kizárólag füvem van csak.

Mindent kiírtattam!!!!!!

ÉN SZÓLTAM, TISZTELT ILLETÉKESEK, DE SAJNOS SENKI NEM INTÉZKEDIK AZONNAL, ÉS NEM TUDOM MEDDIG FOGOM BÍRNI,MERT(SÚLYOS KRÓNIKUS BETEGSÉGBEN SZENVEDEK) már a házam a börtönönné van alakítva, de átvitt értelemben, már nem csak a pohár vizemet mérgezte meg, HANEM A KUTAMAT IS, MERT A PADLÁSTEREMET IS gyönyörűen MEGTÖLTI MÉRGEZŐ VEGYÜLETTEL, ÉS ráadásul, még a házfalam is lefog válni.

KÉREM, SEGÍTSENEK, VAGY EZT ÉRDEMELTEM MEG?

Egyedül több gyermeket(árván) neveltem fel,akik tanultak, és hasznos tagjai, adófizető állampolgárok)

mind az 5, a szomszédjaim nem nevelnek ennyi gyermeket,összesen) és ide jutottam, hogy így el lehet bánni egy emberrel?

Előre is köszönök minden jóindulatú segítséget!

e-mail 2013.02.05. 18:52


Meg lopós, és képmutató, rosszabb mint a k.............g

2013. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Krix000 válasza:
Én sz@rok rájuk, de olyannyira, hogy fel se ismerem őket,hiába mutatkoznak be, a nevükre másnap már nem emlékszem :D kifejezetten örülök, ha nem látom őket. Ha mégis, akkor köszönök, de soha, semmilyen körülmények között nem csevegek velük. Nyilván nem vagyok a kedvencük, de annyi baj legyen :D Ha mégis valami mondvacsinált problémája akad,akkor meg elküldöm a .....ba, de akkor már köszönni se fogok többet.
2020. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nálam a felettem lakó férfi és 10-13éves lánya no meg mikor megjönnek a rokonok akkor kész katonai gyakorlat zajlik székely (úréknál) A tulajdonos lexxarja hisz neki csak a bevétel a fontos!!! Az önkormányzat az is ugyan így tehát vagy fejbe vered de akkor még te mész a sittre vagy elköltözöl mert még te vagy a gonosz ha ÉLNI AKARSZ!!!

Hazánkba a tulajdonos le van xarva az albérlő meg király a vagy inkább az ami!! Tisztelet Áronéknak mert ők Kiváló szomszédok voltak és albérlők tudtak élni és nem visszaélni!!!

Ez szé. imre figura visszaél azzal,hogy egyedül neveli gyerekét na persze avval nem dicsekedik el,hogy feleségét is elűzte lehetetlen viselkedésével és ezt is úgy később tudtam meg véletlenül egy eüs intézmény várójában véletlen során mikor beszélgettünk egyik várakozóval aki pálosvörösmarti lakos ahonnan ez a fickó való!! Szóval A LÁTSZAT NE TÉVESSZEN MEG SENKIT KIS SÍRNI VALÓK SZEGÉNYKÉIM HÁT EZ NEM IGAZ MEGTANULTAM NEHIDD EL AMIT LÁTOL CSAK AZT TUDD AMI A MÁSIK OLDALON VAN AZ ÉREMNEK!!!

Sok sikert mindenkinek ebbe a borzalmas háborúkban!!

2021. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!