Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Újpestről vélemények?

Újpestről vélemények?

Figyelt kérdés
Most tervezek odaköltözni, és érdekelne, hogy milyenek a lehetőségek, a környezet, az emberek stb..
2011. aug. 26. 16:04
 1/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Melyik részre mész? Újpest elég nagy.....

Én a Központtól pár percre lakom, ami nagyon jó ott, hogy jó a közlekedés a metró miatt...

Egyes részei normálisak, egyes utcák meg mint az aknamező a kuytasz.r miatt.

2011. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Deák Ferenc utcába költözök valószínűleg.
2011. aug. 26. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
valami köcsög ellopta a szelepsapkám a kocsiról!!!!! ,de am jó környék közel a tesco , Újpest központból meg mindenhova el lehet jutni
2011. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Panelba vagy téglaházba mennél?
2011. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Panel.
2011. aug. 26. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható, bár a Nyár utca környékét én kellemesebbnek találom.
2011. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem jó lesz ott lakni. Közel van az újpesti piac, ami az egyik legjobb Pesten. Közel van a metró, amivel a városba kiváló és gyors a közlekedés. Éjszaka is bármikor könnyen haza lehet érni a 950-es vagy a 914-es éjszakai buszokkal, ami keresztülmegy Budapesten. Nyugalmasabb, mint a belváros. A Deák utca paneles része egy nagy lakótelep széle, ahol a panelek közt van egy nagy park, illetve nincs messze az újpesti kertváros, ami Újpest elit része, nyugalmas, esti sétákra is kiváló lehet. Ugyanakkor Újpest alapvetően nem a gazdag emberek lakóhelye, de félnemérzet nélkül közlekedhet az ember akármikor, amit pl. a belvárosi VIII. IX. kerületről nem mondhatunk el.
2012. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én fél éve költöztem a Deákba, egy panelba, igaz kb. 5 utcára onnan laktam addig is.


A panelsor maga lehetne jobb is, azt tudom, hogy sok lakónak van tartozása közmű felé, stb.

Azt is tudom, hogyha 50 ezret eléri a tartozás, akkor ráterhelik a lakásra, amit aztán majd elárvereznek, így nem gyűlnek fel a milliós összegek.


A sok idős lakó miatt azonban panelprogram nem várható. Egyre több fiatal költözik be azonban mostanában.

A házak energia minősítése (ha így hívják) "E" osztályú, szóval nem a legjobb, de panelok között még elég jónak mondható. (ezek a házak kb '83-ban épültek.)

A Rónai Sándor Lakásfenntartó Szövetkezetet keresd meg, ők sok mindenben tudnak tanácsot adni.


A környék jó, közlekedés rendben, rendőrség/SZTK a közelben, ovoda/iskola még az erkélyről is látszik.

Nekem külön teszik, hogy az erkély egy hatalmas parkra néz és nem a szomszéd panel hálószobájába.


Ha lenne még kérdésed nyugodtan írhatod privátba is, ha gondolod a környék bemutatásában is szívesen segítek.

2012. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Kispest,Újpest,Angyalföld.... Hát én Csepeli vagyok,de Újpestre nem szívesen költöznék! Olyan,mint a XIII-kerület! A panel egyik része,nem valami barátságos,a gettós részeiről nem is beszélve. Talán káposztás megyer,az még egész jó! Nekem Újpest nemjön be,Újpalota meg főleg NEM! Kedvencem Buda! :)
2013. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Újpest egyáltalán nem gettós. Vannak rosszabb környékei (Perényi Zsigmond utca, Baross utca eleje, Városkapu körüli utcák). De ha gettót akarsz látni, akkor menj a 9.kerület Gát utcába vagy a 8.kerület Magdolna-negyedébe...
2014. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!