Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Flexibilis csemperagasztóval...

Flexibilis csemperagasztóval történő burkolás/javítás esetén a rabitz-hálót ill. dreibit-hálót (nem tudom hogy ezeket helyesen hogy kell írni) a felületre kell valahogy beletapasztani simítás után? Vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem először a hálót kell feltenni majd úgy a masszát rásimítani, én így láttam a házak hőszigetelésénél, ebből merítettem most.

Az egyébként is marhaság hogy amit elsimít vki azt utána össze gányolja.

2011. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

a rabitz háló a vakolatba kell rakni, a dry-vit hálót pedig a hőszigetelő rendszerhez ágyazzák a ragasztóba bele. Burkoláshoz ezek az anyagok nem kellenek.

Ha pedig hőszigetelsz azt NE csemperagasztóval tedd, mert a ragasztó lúgos kémhatású , és megeszi a dry-vit hálót.

2011. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!