Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha bordűrrel van elválasztva...

Ha bordűrrel van elválasztva egy fal felül világos alul sötét, vagy csak sima bordűr van közepén az tetszik?

Figyelt kérdés
mit gondoltok egy ilyen lakásról?
2011. szept. 12. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a teljes fal "holland" narancs (ez a rendes neve) és bordúr van rajta körben mellmagasságban, hozzá színben harmonizáló , mintás! Szép!
2011. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

engem nagyon taszít, ha bordűr van a falon.

sokkal igényesebb, ízlésesebb technikák léteznek már arra, hogy 2féle színt jól tudj alkalmazni egy helyiségben.

2011. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Ha csak sima bordűr van, az nagyon nem tetszik. Olyan volt az albérletünkben is, mikor beköltöztünk, de inkább vállaltuk, hogy kifestjük a főbérlőnek, csak ne kelljen azt nézni :D

Ha alatta-fölötte más színű, akkor talán elmegy, de úgy sem feltétlen szép.

Ha olcsó tapétán van, akkor tökmindegy, milyen, mindenképp ronda. Pontosabban még nem láttam belőle szépet.


Egy helyen láttam elfogadhatót, itt egy szép gipszkarton bordűr választotta el a falat, és a két oldalán csak néhány árnyalattal tért el a festés. Az még viszonylag elfogadható számomra.

2011. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!