Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tapétázás mindenképpen két...

Crosseria kérdése:

A tapétázás mindenképpen két emberes munka, vagy kivitelezhető egyedül is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Gyakorlott szakik kivitelezik egyedül is. De ha te így kérdezed, neked nem ajánlom. (Magamnak se, én se vagyok szaki.)

Tehát beragasztózod a falat, lent asztalon a tapétacsíkot is. Aztán a ragacsos tapétával felmászol létrára, ez még talán megy is. Aztán az első csíkot felteszed, még ez is mehet... Csak közben szivaccsal simítgatni kell, hogy kijöjjön alóla minden levegő, mert ha buborék marad, akkor csúnya lesz. De tegyük fel egy csík még megy.


Akkor fogod a következőt... Na most ha mintás a tapéta és figyelni kell az illesztére, akkor ott könnyen elcsúszhatsz...felteszed a tetejét, addig hülye helyre ragad az alja, ehh és kiborulsz....


Ketten érdemes csinálni, egyik tartja, a másik a helyére simítja buborék nélkül...

Ne csináld egyedül!

Több ezer egy tekercs tapéta, kár elszúrni.

2011. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima fürészporps tapétát fel lehet tenni oldalfalra egyedül is. Szépen!

Mennyezet már más kérdés...:)

2011. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már raktam fel egyedül tapétát ráadásul olyat amit illeszteni kelett a mintája miatt, nem volt könnyü de nem volt segitségem , igaz a plafont csak festettem nem is lett szép. A felrakott tapéta szép lett csak nagyon lassan haladtam vele.
2011. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget..:)
2011. szept. 16. 07:50
 5/5 anonim válasza:
Ezeket a vlies tapétákat megpróbálhatod egyedül is, de a plafont hanyagold :D és nem árt ha két méter vagy...
2011. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!