Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kínai áruházban vásárolt...

Kínai áruházban vásárolt nadrágom többszöri mosás után is büdös. Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Hordhatatlanul büdös, rosszul érzem magamat benne. Közvetlenül mosás után nem érezni, de 1-2 óra elteltével visszajön az a kellemetlen szag, amit egy kínai áruházba belépve már érezni. Lehet ezzel valamit tenni, vagy dobhatom ki a francba? Nagyon mérges vagyok. Legutóbb kétszer mostam ki egymás után direkt jó sok mosószerrel és öblítővel, ez sem használt. Van erre valami "praktika"?

Máskor is vettem így nadrágot, de ezeknek első 1-2 mosás után elment ez a kellemetlen szaguk. Mibe áztathatnám be? Valakinek valami ötlete?


2011. szept. 18. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom valami aranyos penész és gomba elleni vegyszer a konténerből. föl nem venném
2011. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ecetes áztatás.
2011. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öblítővel mosd át.
2011. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom hogy egy 3-4 órás ecetes öblítés, majd jó alapos mosás után sem jött ki a nadrágom szaga... Ezután 24 órára tettem be ecetes áztatásba jó nagy mennyiségű ecettel, újabb 2-3 mosást követően eltűnt a szaga. Kettőnél többször nem lehet felvenni, mert visszajön, de ez is haladás. Köszönöm a válaszokat, csak gondoltam tapasztalatként megosztom.
2011. okt. 19. 06:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen színű volt a nadrágod? Nekem is ez a problémám a fekete nadrágjaimmal.

2014. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sötétkék farmernadrágról van szó. Egészen viselhető mostmár.
2014. aug. 17. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
És nem jött ki a színe?
2014. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!