Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 50. Születésnapi ajándék...

50. Születésnapi ajándék édesanyámnak! Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Valami kreatívat akarok. Öreg piák, hasonló dolgokat nem akarok, a saját képpel ellátott bögrét, naptárat, ilyeneket már ellőttem, 50-es forgalmi táblát nem akarok.


Kézműves dolgoktól sem vagyok elzárkózva!

Ötletek? köszi előre is!


2011. szept. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranynyaklánc szív medállal, belegravírozva 50 szám, és hogy kitől kapta!:)
2011. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Osztálytársam mesélte, ő mit csinált anyjának 50. szülinapra, az szerintem szép ötlet:

Összeszedett egy csomó fotót anyja gyermekkorától kezdve, családi fényképeket, vagy bármilyen emlékezetesebb eseményről. Vett egy kis alakú, díszes kötésű fényképes könyvecskét, beragasztgatta és mindhez keresett valami odaillő, szép idézetet.

Édesanyja odáig volt tőle, ez tényleg szívből jött :)

2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ismerősöm fia tortát sütött, és két 25-ös izzót szúrt a tortába, és valahogy még azt is megoldotta, hogy azok világítottak is.. :) Anyukája azóta emlegeti :)
2011. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 15 éves koromban megígértem Anyumnak, h elviszem Amszterdamba 50. szülinapján. Nem fog összejönni, 2 év múlva lesz, de sajnos anyagilag nem fogok úgy állni előreláthatólag :D

Valamit a várossal kapcsolatban tuti veszek neki, és egy wellness hétvégére vagy vmire elviszem, már csak azért is.

21L

2011. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!