Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egérragasztónak mi az oldószere?

Egérragasztónak mi az oldószere?

Figyelt kérdés
Nagyon jó ötletnek tűnt egyfajta darázscsapdát készíteni nyáron,amihez kell egérragasztó is,de sajnos,a nagy meleg miatt leolvadt,és a fehér teraszburkolaton a darazsak szanaszét hordták,most katasztrófálisan néz ki.Nem mertem még semmivel nekiállni,de nem tudom,hogy mivel kellene???
2011. okt. 3. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Oldószere rávan írva.Amúgy benzin,gázolaj,Petró.denszesz.aceton,lakkbenzin stb.
2011. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így jár aki nem megfelelően használja EGÉRRAGASZTÓ, nem darázs!
2011. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én folyékony dörzsölőporral és vizes dörzsis szivaccsal szedtem le bútorról.
2011. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nitró higító a leghatásosabb, de a benzin sem rossz. A lényeg hogy azzal jól dörzsöld át aztán bő vízzel öblítsd le jó alaposan és moss fel utána domestosos vízzel
2011. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Amúgy a nem megfelelő használatról annyit,hogy ezt a darázscsapdát egy darázsirtásra specializálódott szakember módszere szerint készítettem el,ami biztos nagyon jó is lehetett volna,ha ott lakom én is.Így viszont,hogy elhelyezés után csak másfél hónap után tudtam ránézni,történt ez a baleset,így nem tudom,mikor olvadt szét és még mennyi ideig olvadozott a napon,míg megtaláltam.
2011. okt. 6. 17:45
 6/6 anonim válasza:

BIOSTOP EGÉRRAGASZTÓ

Egerek irtására felhasználható irtószermentes ragasztó.

Előnyei

A ragasztó nem mérgező, nem gyúlékony, színtelen, szagtalan. Minősége víz és nedvesség hatására sem romlik. Szükség esetén benzinnel eltávolítható.

2013. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!